• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[BUG] Ξεκλείδωμα πύλης

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως ενώ έχω ξεκλειδώσει την πύλη ξέφωτο του δάσους στο μενού έρευνας 'όταν πηγαίνω να την τοποθετήσω από το μενού οικισμός είναι ακόμη "κλειδωμένη"!μπορείτε να μου πείτε τι κάνω λάθος!
 

vivianne

Chef
Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως ενώ έχω ξεκλειδώσει την πύλη ξέφωτο του δάσους στο μενού έρευνας 'όταν πηγαίνω να την τοποθετήσω από το μενού οικισμός είναι ακόμη "κλειδωμένη"!μπορείτε να μου πείτε τι κάνω λάθος!
Καλημέρα!
Δυο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν.1ο είναι απασχολημένοι όλοι οι εργάτες σου και 2ο δεν είχες διαθεσιμους πόρους,στην προκειμενη περίπτωση νομίσματα για να τη χτίσεις.Αν δεν συμβαίνει κάτι από αυτά τότε πραγματικά υπάρχει πρόβλημα που μονο η υποστήριξη μπορεί να το λύσει.Έλεγξε το και στείλε ένα αίτημα στην υποστήριξη για να λυθεί το πρόβλημα.Καλή συνέχεια!
 
μου γράφει πως πρέπει να ξεκλειδώσω το κτίριο στο μενού έρευνας!!!!στο μενού έρευνας είναι ξεκλειδωμένο όμως!οι εργάτες μου είναι όλοι ελεύθεροι και έχω αρκετούς πόρους(νομίσματα)!!!κάτι άλλο συμβαίνει!έχω στείλει ήδη αίτημα στην υποστήριξη και περιμένω απάντηση.
σε ευχαριστώ πολύ για την καλή σου διάθεση να απαντήσεις!!!
 

vivianne

Chef
μου γράφει πως πρέπει να ξεκλειδώσω το κτίριο στο μενού έρευνας!!!!στο μενού έρευνας είναι ξεκλειδωμένο όμως!οι εργάτες μου είναι όλοι ελεύθεροι και έχω αρκετούς πόρους(νομίσματα)!!!κάτι άλλο συμβαίνει!έχω στείλει ήδη αίτημα στην υποστήριξη και περιμένω απάντηση.
σε ευχαριστώ πολύ για την καλή σου διάθεση να απαντήσεις!!!
Να είσαι καλά.Καλημέρα και σ' εσένα.
 
Κορυφή