• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από sotos54

  1. Φασματική λίθος

    Την βλέπεις στο κωδωνοστάσιο στην πειθώ εάν βάλεις το σέσορα πάνω βλέπεις πόσες έχεις. Την χρησιμοποιείς αντί των υλικών είναι σαν τζοκερ (σε όποιο κουτάκι και να τη βάλεις κερδίζει)
  2. Προνόμια Τουρνουά

    Ακριβώς όπως γράφει και η eevvaa είναι. Οι πόντοι στην αποθήκη των προνομίων όταν τους χρησιμοποιείς σε ένα τουρνουά στο επόμενο για έχεις πάλι πρέπει να συμπληρώνετε με πόντους από το τελευταίο σεντούκι που δεν έχει κλείσει , δηλ. εάν θέλει 16000 να κλείσει και έχουμε βάλει 14500 αυτοί η...
  3. Συζήτηση ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ

    Πως θα επιβιώσουν όλα τα κτήρια που χρειάζονται ζωοτροφές που στην ακαδημία της βλέπουμε να εμφανίζονται με το μακαρόνι?
  4. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    και εγω για μια ακομη φορα δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων να σας ενημερωσω οτι τα εχω τσεκαρει spam κ.λ.π.
  5. Συχνοτητα ταισματων

    Η ζωοτροφές εμφανίζονται με το σταγονόμετρο. Από την στιγμή που στο παιχνίδι δίνει πολλά κτήρια που θέλουν τάισμα με ζωοτροφές, και σχεδόν όλοι τα έχουμε στην πόλη μας, καλό θα ήταν να το δουν οι υπεύθυνοι . Δεν μπορεί να δίνει πολλές φορές μια ζωοτροφή την εβδομάδα και άλλα κτήρια που δεν...
  6. Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Σε ατομικό επίπεδο είναι μια αποτυχία ως προς της προσφορές που δίνει με της πιθανότητες. Σχεδόν το70% είναι αποσπάσματα ξορκιών. Το μόνο καλό είναι τα δώρα που παίρνουμε σαν συντροφιά εφόσον τερματίζουμε το κωδωνοστάσιο. Προσωπικά εάν δεν ήμουν σε συντροφιά που μπορεί και το τερματίζει θα το...
  7. [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    έδρασες παλη Bobina με το ποιημαo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
  8. [Aπορρίπτεται] Αποθηκευτικός χώρος κεντρικού κτηρίου

    Ένα πρόβλημα που παρατηρείτε συνεχώς είναι η αποθήκη κεντρικού κτηρίου νομισμάτων και προμήθειων, μαζεύοντας τα νομίσματα και όταν ο αποθηκευτικός χώρος γεμίσει δεν μπορείς φυσιολογικά να μαζέψεις τα υπόλοιπα πολλές φορές όμως φθάνει π.χ. συνολικώς αποθηκευτικός χώρος αποθήκης 5000000 νομίσματα...
  9. Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Σε προσωπικό επίπεδο όσο αφορά τα δώρα που δίνει είναι τόσο πλούσια και με της μεγάλες πιθανότητες που δίνει δεν ξέρουμε τη να τα κάνουμε. Ιδιαίτερα τα αποσπάσματα ξορκιών. Προσωπικά εάν δεν ήμουν σε συντροφιά που το ολοκληρώνει και περνούμε τα ομαδικά δώρα δε θα το έπαιζα. Έχω μαζέψει...
  10. Στρεβλώσεις και αθεμιτος ανταγωνισμος

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ας το δουν οι διαχειριστές και να προτείνουν στη εταιρία τα αγαθά της βιβλιοθήκης του σεληνόλιθου να μην συμπίπτουν με τα μπόνους των εργοστασίων. τόσο δύσκολο τους είναι.
  11. Κωδονοστασιο αιωνιότητας

    Περισσότερες πιθανότητες έχεις να κερδίσεις το τζοκερ πάρα δώρο στο κωδωνοστάσιο. Στο ίδιο καζάνι βράζουμε.
  12. Σχεδια

    τα σχέδια μπορείς να τα δεις πόσα έχεις όταν τελειώσει το τουρνουά (στο τουρνουά στα δώρα που παίρνεις και εκεί που σου δείχνει το σχέδιο εάν βάλεις το δείχτη του ποντικιού θα δεις το σύνολο)
Κορυφή