• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από maria delmar

  1. maria delmar

    Τι έχουν τα έρημα και ψοφάνε

    Καλησπερα !! Γεωργια μου πολυ καλα τα λες !! καμια ισορροπια στις τροφες , η ακαδημια εχει σχεδον μονιμα 1 στις 5 συνταγες τεχνεργα (αχρηστα) και κερδη πυλης (που εχουμε φλομωσει απο το κωδωνοστασιο και πλεον δεν ειναι οσο αξιολογα ηταν αρχικα) και φυσικα πλανοδιους μικροπωλητες ...(lol) ...
  2. maria delmar

    [Feedback] Συζήτηση για τις επερχόμενες αλλαγές στο παιχνίδι

    καλησπερα οι αλλαγες ειναι εννοειται προς το καλυτερο , τις εχω δει ηδη στο δοκιμαστικο σερβερ beta στη πραξη και οντως εχει αρχισει να υπαρχει μια καποια ισορροπια στα αγαθα (καιρος ηταν) .Μηπως ομως θα επρεπε να αλλαξει η παραγωγη και στα υπολοιπα κτιρια του σετ της βιβλιοθηκης και να δινουν...
  3. maria delmar

    Να λέμε και τα καλά!!!

    φιλε μου τα ειπες ολα!! με καλυψες 100% και μαζι με μενα πολυ μεγαλο ποσοστο συμπαικτων!!
  4. maria delmar

    ΞΟΡΚΙ ΤΗΛΕΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

    εχεις απολυτο δικιο!! ελειπε χτιστης!! ;)) ευχαριστω πολυ!!
  5. maria delmar

    ΞΟΡΚΙ ΤΗΛΕΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

    εχω χρησιμοποιησει 3 ξορκια να μεταφερω κατοικιες στην αποθηκη μου , δυστυχως ομως δε με αφηνει να τις βαλω ξανα στη πολη μου γιατι?
  6. maria delmar

    [Απαντημένη] Νεος τροπος τοποθετησης /μεταφορας των πολεων .

    τα ειπαν ολα τα παιδια !! εισαι πολυ τυχερη που βρισκεσαι στο χαρτη των μεγαλων!! σε λιγο καιρο που θα εχεις αναπτυχθει θα δεις ποσο πιο ευκολα θα ειναι ολα!! και εγω συμφωνω με ολα οσα σου ειπαν βαζε συνεχεια προσφορες μη ντρεπεσαι ολοι μας ετσι ξεκινησαμε εγω για αυτο το λογο παιρνω κυριως απο...
  7. maria delmar

    [Feedback] Χειμερινό Event 2017

    Τι μου αρεσε περσσοτερο 1. ομορφα πολιτιστικα κτιρια 2.χρησιμα πακετα μειωσης χρονου ,προμηθειων και νομισματων 3.ωραιο χειμερινο γραφικο Τι θα μπορουσε να βελτιωθει στα μελλοντικα events 1.περισσοτερα κτιρια που συνδυαζουν πολιτισμο και κατοικους 2.περισσοτερες πιθανοτητες να κερδισεις ενα...
Κορυφή