• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από FairyNatalia

  1. [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Καλησπερα σας! Στην αποστολη που λεει παραξτε ταδε ποσότητα απο καθε τυπο βασικων, επεξεργασμένων η μαγικων μου κολλαει σχεδον παντα και δν μου μετραει αγαθα. πρεπει να βγω, ν κλεισω την εφαρμογη και να ξαναμπω και αρχιζει να τα μετραει, αλλα εχω ηδη χασει τα προηγουμενα που δεν μετρησε. Το...
  2. ερευνα

    Καλησπερα σας! Σε καθε κεφαλαιο υπαρχουν καποιες ερευνες που δν χρειαζεται να τις κανεις για να συνεχισεις και να πας στο επομενο κεφαλαιο. καποιες ομως απο αυτες για ν τις ερευνησεις θελουν τα ειδικα ας πουμε προιοντα καθε κεφαλαιου. αν παω στο επομενο κεφαλαιο και εχω πουλησει τα κτιρια του...
  3. [Feedback] Καρναβάλι - 2019

    καλησπερα! γνωριζουμε αν υπάρχει περιπτωση καποια στιγμη να δωσει διπλες σημαιες; ευχαριστω!
  4. [Feedback] Πανηγύρι της Συγκομιδής

    δεν θα επρεπε ομως οταν παταω πανω του ν μου λεει πχ τον χρόνο που υπολείπεται για αυτο που ειναι να μου δώσει; ; οποτε ας περιμενω ολοκληρωση 2 ημερων για να δω.. :/
  5. [Feedback] Πανηγύρι της Συγκομιδής

    γεια σας! κερδισα ενα κτίριο που εχει ως ονομα "εμπορείο" .. η περιγραφη του ηταν : αναπληρωση αγαθων η κατι τετοιο.. δν μπορω ν το χρησιμοποιησω ομως.. παταω πανω του και μετα στο i (πληροφοριες) κ απλα αναβοσβηνει η οθονη κ δν μου βγαζει τπτ για το συγκεκριμένο.. γνωριζει καποιος τι γινεται...
  6. γρανίτης

    ευχαριστω παρα πολυ!! :) :)
  7. γρανίτης

    ευχαριστω πολυ! :) εισαι σε μεγαλο επιπεδο;; εχω ν ξεκλειδωσω τα εργοστασια μαρμαρου τυπου νανων κ θελουν 10.600 γρανιτη.. μετα κοπων κ βασανων εχω φτάσει στους 1800..μου προτεινεις ν συνεχισω ετσι η να αναβαθμισω τα ορυχεία;
  8. γρανίτης

    Γειά σας!! Υπάρχει κάποιος αλλος τρόπος απόκτησης γρανίτη πέρα από το ορυχείο? Ευχαριστώ!
  9. [Feedback] Η Λατρεία του Φοίνικα

    γνωριζουμε αν θ υπαρξει κ αλλη μερα με διπλα φτερα? ευχαριστω..
  10. Συζήτηση Περιπέτεια Συντροφιάς (01/02/2018)

    Γεια σας! Γνωριζουμε τι ωρα θα ξεκινησειη περιπετεια?
  11. μηδενισμος παιχνιδιου

    εννοεις αγορασμενα διαμαντια? γτ μπαινει στον υπολογιστη μου και παιζει η ξαδερφη μου κ σημερα μπηκε και ξαναξεκινησε το παιχνιδι απο την αρχη. ελειπε οντως πανω απο μηνα,ειχε ομως 100 διαμαντια. αυτα που δινει στην αρχη το παιχνιδι
  12. μηδενισμος παιχνιδιου

    αν λειψεις αρκετο καιρο απο το παιχνιδι, το παιχνιδι μηδενιζεται??
  13. Προηγμένοι Ανιχνευτές

    δηλαδη μονο οταν θα κανω αναβαθμισηπληθους διμοιριας θα αλλαζουν οι επαρχιες σε πιο ευκολες? αρα δεν θ εχω καποια αλλαγη αν κανω ερευνα σε αλλες περιοχες η αν τελειωσω τις ηδη ερευνημενες?
  14. Προηγμένοι Ανιχνευτές

    Γεια σας! Εγω εχω μπερδευτει λιγο! Εχω καποιες επαρχιες που τις εχω ερευνησει, αλλα οχι ολοκληρωσει. Ηταν πολυ δυσκολες και τωρα εχουν γινει μετριες.. Καθε ποτε αλλαζουν και ποιες οι προϋποθέσεις για την αλλαγη αυτη?
  15. Αποστολη:αρχαιοι ρουνοι

    σε ευχαριστώ παρα πολυ!!!
Κορυφή