• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από FabulousGeorgia

  1. FabulousGeorgia

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Αυτό ακριβώς λεω. Αφού όταν έχεις ήδη ενα εξελισσόμενο και αφού δεν στο ξαναδίνει η ακαδημία , από το 2018 που παίζω δεν έχω πάρει ποτε δεύτερο,εκτός όπως λες και εσυ αν τύχει κατά τη διάρκεια του event, ποιος ο λόγος τότε να με γεμίζουν τεχνεργα;… Ρητορική βέβαια η ερώτηση γιατί είμαι σίγουρη...
  2. FabulousGeorgia

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Εμένα δεν μου έχει δωθεί κάποιος τόμος που να περιέχει τα κτίρια…συνήθως πι τόμοι έχουν μέσα τα τεχνεργα από διάφορα κτίρια
  3. FabulousGeorgia

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Ολοκλήρωσα τις 4 ημερήσιες αποστολές και μου έδωσε ως ανταμοιβή ΜΙΑ χρονική ενίσχυση των 10 λεπτών. Τα σχόλια δικά σας…
  4. FabulousGeorgia

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Θα ήθελα ένας παίκτης ο οποίος έχει ήδη στην πόλη του δάσκαλο κόκκινο πάντα να μου πει αν έχει πάρει δεύτερο κτίριο δασκάλου από την ακαδημία Διότι όσες εβδομάδες εδινε τεχνεργα στο κωδωνοστάσιο δασκάλου κόκκινου πάντα εμένα προσωπικά δεν μου εμφάνισε στην ακαδημία το κτίριο…αλλά ακόμα και αν...
  5. FabulousGeorgia

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Με αφορμή την ενημέρωση για τις νέες ανταμοιβές του κωδωνοστασίου θα ήθελα μα ρωτήσω το εξής: Έχω τον δάσκαλο κοκκινο πάντα στην πόλη μου στο 10ο επίπεδο…και μου δίνει το κωδωνοστάσιο 8 τεχνεργα…να τα κάνω τι ακριβώς αν δεν μου δώσει με κάποιο τρόπο ξανά το κτίριο ;; Οκ…καταλαβαίνω ότι κάποιοι...
  6. FabulousGeorgia

    [Feedback] Καζάνι - Συζήτηση για το νέο χαρακτηριστικό

    Ψηφίζω το ακραίο!!!!! Το τερμάτισες βέβαια αλλά το αγοράζω!!
  7. FabulousGeorgia

    [Feedback] Καζάνι - Συζήτηση για το νέο χαρακτηριστικό

    Οπλουργο :) αυτό! Τίποτα άλλο :) Να σας πω και για τις περιπέτειες; Οπλουργο :) αυτό! Τίποτα άλλο :)
  8. FabulousGeorgia

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Καλημέρα! Νομίζω το μεγαλύτερο ζήτημα στις περιπέτειες αλλά ταυτόχρονα και ο λόγος που πολλές ομάδες δεν ασχολούνται με αυτές, είναι τα δώρα. Τα χρόνια περνάνε,το παιχνίδι εξελίσσεται ,αλλαγές και βελτιώσεις γίνονται σε όλα τα επίπεδα,αυτό που δεν λέει να αλλάξει είναι οι αστείες ανταμοιβές για...
  9. FabulousGeorgia

    [Νέα Ιδέα] Ρυθμιση πωλησης κτιριων.

    Μακαρι να γίνει αυτό που προτείνεις. Πάντως είμαι σχεδόν σίγουρη ότι μπορεί να υποστηριχθεί αυτό που προτείνω από διαφορα που έχω ακούσει αυτά τα χρόνια απλα δεν τα αναφέρω εδώ γιατι δεν θα ήταν φρόνιμο μιας και οπως είπα απλά τα έχω ακούσει..καλή θέληση να υπάρχει…
  10. FabulousGeorgia

    [Νέα Ιδέα] Ρυθμιση πωλησης κτιριων.

    Καλησπέρα! Θα σου πρότεινα να στείλεις μήνυμα στην υποστήριξη και να ζητήσεις να κάνουν ανάκτηση του θαύματος σου.Το θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό και ευκολονόητο από μέρους τους να καταλάβουν ότι δεν είναι δυνατόν ένας παίκτης με Φρυνους στο επίπεδο 30 να πούλησε εσκεμμένα το θαύμα! Όμως παρόλο που...
  11. FabulousGeorgia

    [Aπορρίπτεται] Καφέ αρκούδα

    Καλησπέρα! Χρόνια πολλά!! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές και έχεις απόλυτο δίκιο. Ειχα σκεφτεί και εγώ ότι θα ήταν παράλογο να δώσουν bonus στο bonus…αλλά μετά απο τους ρουνους που τους μετέτρεψαν σε πόντους γνώσεις, πράγμα που αν μας το έλεγε κάποιος λίγο καιρό πριν θα νομίζαμε ότι μας κάνει...
  12. FabulousGeorgia

    [Aπορρίπτεται] Καφέ αρκούδα

    Καλησπέρα! Νέα ιδέα και απορία μαζί… Γιατί το bonus παραγωγής μονάδων που δίνει η καφέ αρκούδα στα στρατόπεδα, να μην ισχύει και στα θαύματα που δίνουν μονάδες; Πχ Πυραμίδα,Φρυνοι κτλ Η σπουδαιότητα της καφέ αρκούδας είναι πολύτιμη έτσι και αλλιώς για κάθε πόλη…με προϋποθέσεις όμως…δηλαδή να...
  13. FabulousGeorgia

    [Feedback] Συζήτηση για τις νέες ενημερώσεις στις Περιπέτειες Συντροφιάς

    Βρε παιδιά…τα δώρα κάποια στιγμή πρέπει να γίνουν πιο καλά… Να πχ τώρα κατι πρόχειρο που μου έρχεται στο μυαλό είναι ο οπλουργος! :)Όχι τίποτα άλλο…μεγαλώνει και το κίνημα «Δώστε στο λαό Οπλουργο»!!! :)
  14. FabulousGeorgia

    [Ψηφοφορία] ολα τα event επαναληψη

    Έλεος!! Μας κουράσατε! Είναι τώρα αυτή δηλαδή συμπεριφορά ανθρώπων 40τοσο χρόνων που μας αναφέρατε παραπάνω;…Στην τελική πείτε τα μεταξύ σας ρε παιδιά,στην ίδια ομάδα είστε!
  15. FabulousGeorgia

    [Ψηφοφορία] ολα τα event επαναληψη

    Όλα τα προβλήματα με το κωδωνοστάσιο ξεκινούν από το γεγονός ότι έχουμε παίκτες «δυο ταχυτήτων» οι οποίοι όμως έχουν διαφορετικες αναγκες ,ομωσ κερδίζουν τα ίδια πράγματα από τον Κώδωνα. Και όταν λέω δυο ταχυτήτων εννοώ τους παίκτες μικρότερων κεφαλαίων που σίγουρα έχουν μεγάλη ανάγκη τα κέρδη...
Κορυφή