• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

The Cuckoo Chronicles

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγώ με την σειρά μου θα δώσω συγχαρητήρια για την πολύ ωραία και εμπνευσμένη δουλειά που κάνετε.... Σας παρακολουθώ και πραγματικά δίνεται ξεχωριστό νόημα στο χώρο!!! Η Αρχιμαγος των τρελών ξωτικών του γαλαξία σας χαιρετά!!!;)
 

memento moris

Νέο Μέλος
Καλημέρα σας!Ένα από τους λόγους που λάτρεψα την εφημερίδα ήταν τα πιπεράτα θέματα....μην μου το στερείτε αυτό(χαχαχαχα).....οκ....οκ....μην βαράτε....ξέρω και εγώ χάθηκα από το φόρουμ....υποχρεώσεις κ ανατροπές...
 

Bobina

Chef
Φοβαμαι μηπως μετανιωσω αυτο που σκεφτομαι να σας πω, αλλα καλυτερα να το γραψω και να το μετανιωσω, παρα να μην πω τιποτα και να το μετανιωσω. Επειδη τοσο καιρο στο μυαλο μου, μαζι με ολα οσα εχει ενας ανθρωπος, εχω και στο νου μου οτι δεν εχω γραψει τιποτα για την εφημεριδα, αποφασισα να σταματησω. Το νοημα ετσι κι αλλιως ηταν να ζωντανεψει λιγο η κατασταση τοσο στο φορουμ, οσο και μεσα στο παιχνιδι, το οποιο λειτουργησε για λιγο, αλλα οπως ολα τα αλλα αυτες τις μερες, εχασε ενδιαφερον. Ειχα σκοπο να γραψω αλλα 3 κεφαλαια (Υ2Κ, Διδυμοι Πυργοι και Covid-19) για να ολοκληρωθει το οδοιπορικο, το οποιο δενει απο την αρχη μεχρι το τελος, αλλα το συναισθημα "τζαμπα κοπος" που νιωθω τελευταια, κυριαρχει. Ισως καποια αλλη στιγμη να το κανω για μενα ή/και για οποιον/α θελησει, σε εντυπη μορφη, τιμης ενεκεν και να μου φυγει και το συναισθημα οτι αφησα κατι, που τουλαχιστον εγω θεωρω ομορφο, μισοτελειωμενο.

Αγαπητε MoodMaker, σιγουρα το να βγαινει καθε τοσο εφημεριδα (και τοσο καλοστημενη ) ειναι κοπος και χρειαζεται και αρκετο χρονο .
Ισως αν το εκανες χωρις αρθρα με λιγο χιουμορακι ,λιγο "κουτσομπολιο " κτλ , οπως στην αρχη , μηπως θα μπορουσε να κρατηθει χωρις να σε εξουθενωνει . Ηταν μια ομορφη και προτοτυπη κινηση αυτο που ξεκινησες και πραγματια ζωντανεψε το φορουμ.
Να εισαι παντα καλα και μακαρι καποια στιγμη να συνεχισεις . :)

Και για να το πω και λιγο εμμετρα.......

Η εφημεριδα ητανε,μια ομορφη προσπαθεια ,
που μια ζωντανια εδωσε στου φορουμ την απαθεια .
Σου ευχομαι ολοψυχα,παλι να ξαναρχισεις ,
και την καμπανα της σιωπης ,και παλι να χτυπησεις . :):cool:;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Yara

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Ο πολεμικός μας ανταποκριτής μόλις (ε σχεδόν μόλις) κατάφερε μέσα απο τα χαρακόματα να βρει το >>> Μανιφέστο <<< και να το στείλει στα γραφεία της εφημερίδας!!! Φρέσκο λοιπον και μπαρουτοκαπνισμένο νέο τεύχος!!!
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα, να φανταστούμε που το αφιερώνεις κιόλας? χαχαχαχαχαχα
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το παρόν κλειδώνει λόγω αίτησης του δημιουργού του.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή