• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

The Cuckoo Chronicles

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ανάρτηση βίντεο με υβριστικό περιεχόμενο
Αφαιρέθηκε λόγω ακαταλληλότητας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα. Ως ταπεινός παίκτης και φίλος του Έλβεναρ ομολογώ ότι είναι εξαιρετική προσπάθεια της συγκεκριμένης συντροφιάς για το σχολιασμό και των γεγονότων του παιχνιδιού. Δεν είμαι αρκετά φίλος με τις εφημερίδες. Αλλά νομίζω ότι πρέπει να έχουν δοκιμάσει κάποιο νέο μαγικό φίλτρο στην συντροφιά και δεν μας δίνουν την συνταγή!!! Ελπίζω να υπάρχει συνέχεια μήπως σε κάποιο σημείο μας γράψουν και αυτήν την πολυπόθητη συνταγή. :D
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Εξαιρετική δουλειά, το έβαλα ως σημαντικό στο τρέχον forum
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Ευχαριστώ εκ μέρους της συντροφιάς μας και προσωπικά! Έτοιμο και το δεύτερο τεύχος, ελπίζω να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας...

Όντως πολύ καλή δουλειά. Μπραβο!! Αλλά γιατι δεν μπορούμε να κάνουμε like?
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερα σας..
δεν ειναι μονο εξαιρετικη δουλεια αλλα και αξια μιμησης και απο αλλες συντροφιες.. ελπιζω να συνεχισετε παιδια με το ιδιο παθος και περισσοτερη ενταση.. θα ηταν ωραιο να βγαινει 2-3 φορες την εβδομαδα ωστε να ταραζει λιγο τα νερα και να υπαρχει περισσορεο ενδιαφερον σε ενα παιχνιδι που δυστυχως εχει μεγαλα κενα ως προς τις εκδηλωσεις του.. ευχομαι μονο η καλοπροεραιτη σατιρα σας και οχι μονο να μην παρεξηγηθει ως συνηθως.. να ξερετε οτι ειμαι στην διαθεση σας για οποιαδηποτε πληροφορια μπορω να δωσω για την συνταξη των αρθρων σας..
 
...Μιας και δεν εχω τη δυνατοτητα να κανω like, σας επισυναπτω ενα!!!
Πολυ ωραια δουλεια!!!!
 

Συνημμένα

  • uploads_like_like_PNG64.png
    uploads_like_like_PNG64.png
    19,1 KB · Προβολές: 75

Bobina

Chef
Εκπληκτικη δουλεια !! Το ιδιο θα πω και για τη σελιδα της συντροφιας σας ,που με εξυπναδα ,μαεστρια στο γραψιμο και χιουμορ ξεφευγει απο τα τετριμμενα . Χιλια μπραβο !! Συνεχιστε ετσι !! :)
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Πολύ καλό αλλά αυτό στην συνταγή με το καπάκι της κατσαρόλας με ζάλισε και αντί για αβγο κότας έβαλα του κόκορα.... πειράζει??
 

Bobina

Chef
Ευχαριστω πολυ για τη δημοσιευση του ποιηματος που εγραψα και σας αφιερωσα . :)
 

Yara

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Πανικός στο πιεστήριο της " The Cuckoo Chronicles " τρύπωσε ένας δαίμονας και τρέχουμε να τον ξορκίσουμε!!!! Καραδοκούσε μέρες για να κάνει αισθητή την δαιμονική του παρουσία και τελικά τα κατάφερε!!!!

Έγινε όμως αντιληπτός, και μετά την επέμβαση των μάγων/δημοσιογράφων και του εκδότη, ο δαίμονας εξορκίστηκε και αποκαταστάθηκε η τάξη στο πιεστήριο!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή