• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Royal

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser301
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser301

Guest
Η αρχιτεκτονική της Συντροφιάς έχει πολύ γερά θεμέλια.
Πρόκειται για μια Συντρόφια η οποία κατέχει πολύ γερά τους κανόνες ομαδικού πνεύματος δεν στεγάζει ανενεργούς παίχτες καθώς η παρουσία των παιχτών είναι καθημερινή με όλους τους τρόπους που μπορεί να παρέχει ανάπτυξη στην πόλη των παιχτών και της συνολικής συντροφιάς!
Δεν στεγάζουμε το έλεος του θεού σε ότι αφόρα την ανάπτυξη μας αλλά τις ενέργειες μας. Η συντροφιάς αυτή έχει τοποθετήσει τόσο ενεργά μελή όσο και φιλτραρισμένα μελή ώστε να υπάρχουν όλα τα αγαθά σε αφθονία όπως επίσης η βοήθειες γειτόνων είναι κάτι το μηχανικό από τα μελή μας καθώς και το μοίρασμα πόντων μεταξύ των μέλλων. Η σωστή συνεργασία και η παρουσία των μέλλων με έφεραν σε θέση απόψε να το μοιραστώ μαζί σας. Η πορεία μας είναι άκρως ανοδική. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι πλέων στεγάζουμε και την Royal academy όπου εκεί με την σειρά τους μονό ενεργά και αφοσιωμένα μελή θα δίνουν το πάρων με σκοπό την σωστή συνεργασία και απόλαυση του παιχνιδιού.
Η υπομονή και η ομαδικότητα φέρνουν την πρωτιά!

Αρχημάγος
Locra
 

DeletedUser30

Guest
Σας ευχομαι ολοψυχα να συνεχισετε την ανοδικη σας πορεια παιδες, καθως βλεπω μια πολυ καλη και οργανωμενη προσπαθεια ..
 

DeletedUser301

Guest
Σας ευχομαι ολοψυχα να συνεχισετε την ανοδικη σας πορεια παιδες, καθως βλεπω μια πολυ καλη και οργανωμενη προσπαθεια ..
Ευχαριστουμε πολυ Phantom οτι καλυτερο και σε εσας Φιλε μου!

Καλη πορεία στο παιχνίδι...

Ωραιο σκυλακι...
Ευχαριστω πολυ outlaw να σαι καλα καλη πορεια και σε εσας.... ειναι το μωρο μου σε φαση βαρεμαρας στηριζει το κεφλι του στην κλουβα και απλα βγηκε αυτη η φατσα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή