• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

mobile και event

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser665
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser665

Guest
Καλημερα. Ξερω οτι προς το παρον, ακομη δεν εμφανιζεται στο κινητο το εβεντ. Αλλα εαν εχω βαλει απο το λαπτοπ καποιες παραγωγες απο αποστολη του εβεντ και τις συλλεξω απο το κινητο τι γινεται; θα μετρησουν για την αποστολη ή απλα θα αποθηκευτουν;
 

DeletedUser3

Guest
Θα μετρήσουν κανονικά, αλλά θα μπορέσεις να τις δεις όταν θα μπεις από browser.
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Καλημερα. Ξερω οτι προς το παρον, ακομη δεν εμφανιζεται στο κινητο το εβεντ. Αλλα εαν εχω βαλει απο το λαπτοπ καποιες παραγωγες απο αποστολη του εβεντ και τις συλλεξω απο το κινητο τι γινεται; θα μετρησουν για την αποστολη ή απλα θα αποθηκευτουν;
....καλό είναι όμως να έχεις και υπόψιν σου πως επειδή έχουμε να κάνουμε με μηχανές και είναι μια καινούργια εφαρμογή πάντα παραμονεύει ο κίνδυνος του μπαγκ και εκεί που πιστεύεις πως έχεις τελειώσει να μην έχει γίνει έτσι. Οπότε καλό είναι αν είναι κάτι που θέλει λίγη παραπάνω προσπάθεια (μια μονοήμερη ή διήμερη παραγωγή για παράδειγμα) να φιλάς τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά. Εκτός αν δεν έχεις πρόβλημα χρόνου ως προς την επανάληψη της αποστολής :)
 
Κορυφή