• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ho Ho Ho!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1347
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1347

Guest
Έβαλα και εγώ τα γιορτινά μου... και έχω στηθεί μπροστά στο τζάκι με καφέ, κουλουράκια, δίπλες, μελομακάρονα και κουραμπιέδες... αααα... έχω κρεμάσει και μια κάλτσα που βρήκα... μήπως και τυχόν μου φέρει το τρίτο κτίριο του event!! Άγιε μου, ...φέτος την Πρωτοχρονιά μια ευχή μόνο κάνω... Η καινούρια χρονιά να με βρει στο κεφάλαιο των Όρκς να μαζεύω μανιτάρια!!!!!...:p:):p
Καλές γιορτές σε όλους!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1053

Guest
Έβαλα και εγώ τα γιορτινά μου... και έχω στηθεί μπροστά στο τζάκι με καφέ, κουλουράκια, δίπλες, μελομακάρονα και κουραμπιέδες... αααα... έχω κρεμάσει και μια κάλτσα που βρήκα... μήπως και τυχόν μου φέρει το τρίτο κτίριο του event!! Άγιε μου, ...φέτος την Πρωτοχρονιά μια ευχή μόνο κάνω... Η καινούρια χρονιά να με βρει στο κεφάλαιο των Όρκς να μαζεύω μανιτάρια!!!!!...:p:):p
Καλές γιορτές σε όλους!!!!
Καλές γιορτές και σε σένα και χαρούμενες και ευτυχισμένες.
Όσο για τα ορκς βάλε ζώνη για τη μέση, θα σε κουράσει το μάζεμα των μανιταριών, άσε που έχει και κάτι που βρωμάει πολύ (νομίζω κοπριά των ορκς τη λένε)χοχοχοχοχοχοχοχοχο.
 

DeletedUser1347

Guest
Όσο για τα ορκς βάλε ζώνη για τη μέση, θα σε κουράσει το μάζεμα των μανιταριών, άσε που έχει και κάτι που βρωμάει πολύ

Οκ... τώρα???... για δες είναι καλύτερα??? θα τα καταφέρω λες? ...χο χο χο!!!!
 

DeletedUser1199

Guest
Χαρουμενα Χριστουγεννα και ο νεος χρονος να φερει σε ολους ,υγεια ,χαρα και καθε ευτυχια .
 
Κορυφή