• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Event Halloween 2016

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
η προγευση των δωρων ειναι απλα μια φωτογραφια ?? μηπως να ειχαμε καποιες λεπτομεριες για το τι δωρα μας περιμενουν ?? (οχι για το πως θα τα κερδισουμε ή με ποια σειρα, απλα ονομαστικα καποια απο αυτα)
 

DeletedUser118

Guest
Όπως αναφέρεται είναι μία πρόγευση = δείγμα, οπότε ναι ίσως είναι λογικό που είναι μία εικόνα.
Δεν γίνεται να δοθούν περισσότερες λεπτομέρειες. Άλλωστε είναι δώρα εκδήλωσης που πάντα αξίζουν. ;)
 

DeletedUser354

Guest
η προγευση των δωρων ειναι απλα μια φωτογραφια ?? μηπως να ειχαμε καποιες λεπτομεριες για το τι δωρα μας περιμενουν ?? (οχι για το πως θα τα κερδισουμε ή με ποια σειρα, απλα ονομαστικα καποια απο αυτα)
f3f022d2183b46cc95f3253c691c0279.png
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερες
οι 17 αποστολες υπαρχουν καπου να τις δουμε? να ξερουμε τι ερχεται:)
 

DeletedUser499

Guest
Καλησπέρα
Εγώ έχω μια απορία..
Αφού οι αποστολές είναι ίδιες για μικρούς - μεσαίους και μεγάλους παίχτες, γιατί τα δώρα διαφέρουν??
 

DeletedUser118

Guest
Οι αμοιβές των αποστολών είναι ίδιες για όλους. Τα κτίρια διαφέρουν μόνο ως προς το τι παρέχουν, κάτι το οποίο είναι και λογικό. Διότι κάποιος που βρίσκεται στις Νεράιδες δεν έχει τις ίδιες ανάγκες με κάποιον που είναι στο δεύτερο κεφάλαιο.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ενα αρκετα καλο event που βγηκε χωρις προβληματα,με αξιολογα δωρα και νομιζω πως δεν θα επρεπε να εχουμε παραπονο γιατι ολα κυλισαν ομαλα!!
 

DeletedUser499

Guest
Κανείς δεν εξέφρασε παράπονα για το event
Απλά είχα μια απορία, γιατί κάποιος που βρίσκετε στο δεύτερο κεφάλαιο και ποιο κάτω, ενώ έκανε τις ΙΔΙΕΣ ακριβώς αποστολές με εσένα mpoultoza69, αυτός παίρνει ένα κτίριο που του δίνει 560 πληθυσμό και 560 πολιτισμό, Ενώ εσύ? να υποθέσω χ3 ??
Αν ίσχυε αυτό που λες Lighting Shadow, θα έπρεπε και οι αποστολές να είναι ποιο εύκολες για μικρούς λογαριασμούς, αυτό μου λέει η δικιά μου λογική..
 

DeletedUser118

Guest
Η δυσκολία στο να ολοκληρωθούν οι αποστολές είναι ακριβώς η ίδια για όλους τους λογαριασμούς ανεξαρτήτως επιπέδου. Όλοι αντιμετωπίζουν τα ίδια προβλήματα, το ίδιο δύσκολο είναι για κάποιον να πραγματοποιήσει 7 μονοήμερες παραγωγές είτε είναι στις Νεράιδες είτε μόλις έχτισε την πρώτη του κατοικία. Και για να προλάβουμε επιχειρήματα που αφορούν πχ τις ανιχνεύσεις επαρχιών, ότι οι προχωρημένοι παίκτες θέλουν περισσότερο χρόνο να ανιχνεύσουν μια επαρχία, για αυτό ακριβώς τον λόγο δίνονται και εναλλακτικές επιλογές όπως η παραγωγή Ξορκιών.

Να σημειώσουμε ότι οι αποστολές ήταν κατά πολύ πιο απαιτητικές και μετά από παρέμβαση των CoMa, των ΟΔ και της σημαντικής ανατροφοδότησης των παικτών του σερβερ δοκιμών οι απαιτήσεις των αποστολών άλλαξαν. Αποτέλεσμα υπάρχουν παίκτες που ολοκλήρωσαν τις αποστολές ακόμη και σε 5 ημέρες.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
grkrios το σχολιο μου εχει να κανει με το θεμα δεν συναντησα τα προβλήματα που ειχα στα προηγούμενα event κατι το οποιο με ειχε καθυστερήσει αρκετα.σε αυτό αναφερομουν ,όπως και στο ότι υπηρχαν καλες ανταμοιβες .δεν ειπα πως εξεφρασε κανεις παραπονα.απλα ειχα πως εγω δεν αντιμετωπισα πρόβλημα με αποστολες​
 
Κορυφή