• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Event Αγίου Βαλεντίνου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπερα, ειναι ευκολο μαζι με καθε event που θα ανακοινωνεται στο μέλλον να υπάρχει 1 εικονογραμμα ή πληροφοριες για το ποιες θα ειναι οι αποστολες του event και τα αντιστοιχα δωρα καθε αποστολής;
 

DeletedUser118

Guest
Δεν γίνετε να ανακοινώνουμε εκ των προτέρων τις αποστολές του εκάστοτε event. Ωστόσο δεν μπορούμε να απαγορεύσουμε σε κανέναν να συμμετέχει στον σερβερ δοκιμών του παιχνιδιού και να πάρει μία γεύση. Αντιθέτως ενθαρρύνουμε τους παίκτες να συμμετέχουν στον σερβερ δοκιμών και να βοηθούν και στην γρηγορότερη επίλυση των οποιονδήποτε προβλημάτων.

Όσο για τα δώρα, ειδικά στο συγκεκριμένο event ανακοινώθηκαν ήδη.
 

Deleted User - 31021

Guest
αν αναβαθμισω το κεντρικο κτηριο μου απο 13 επιπεδο στο 15 θα μου δωσει παραπανω πολιτισμο τα δωρα?
 

DeletedUser118

Guest
Τα οφέλη από τα κτίρια επηρεάζονται από το κεφάλαιο που βρίσκεται ο παίκτης και όχι από το επίπεδο του Κεντρικού του Κτιρίου.
 

DeletedUser176

Guest
συγγνώμη αλλά πως ολοκληρώνει καποιος το event αν εχει τελειώσει ολες τι ερευνες ???? ;)
 

DeletedUser118

Guest
Οι αποστολές που ζητούν ολοκλήρωση έρευνας, σε περίπτωση που ο παίκτης έχει ολοκληρώσει όλες τις έρευνες το αναγνωρίζουν και ολοκληρώνονται αυτόματα.

Αν κάτι τέτοιο δεν συμβεί, και γενικότερα για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίσετε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω του συστήματος υποστήριξης.
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Τα κτίρια από το event θα μπορούσαν να είναι καλύτερα πάντως... Δεν αξίζει τη φασαρία, χώρια το ότι η συγκεκριμένη "γιορτή" είναι υπερεκτιμημένη :p
 

DeletedUser593

Guest
Καλησπερα, είμαι αρκετά νέα παίκτρια στο συγκεκριμμένο παιχνίδι και θέλω να επισημάνω ότι οι αποστολές είναι σχεδόν αδύνατο να ολοκληρωθούν από νέους παίκτες, όχι για λόγους δυσκολίας τόσο, όσο για λόγους χρονικού ορίου. Οταν μου ζητά να κάνω σε ατσάλι 3 κομψούς φούρνους (2 ημέρες ο καθένας) και 5 γιγάντιες υδρογείους (1 ημέρα η καθεμία) σε μία μονο αποστολή απο τις συνολικές θεωρώ ΑΔΥΝΑΤΟ χρονικά να ολοκληρωθούν οι αποστολές απο νέους παίκτες. Αποψή μου ότι θα έπρεπε να επεκταθεί η ημερομηνία έως τις 17 που θα τελειώσει και το εβεντ του φορουμ. Χωρίς να θέλα να κάνω συγκριση δυστυχως γίνεται αυτόματα με τα αντίστοιχα εβεντ αλλων παιχνιδιών της ίδιας εταιρίας και για τον ίδιο λόγο, όπου τα χρονικά περιθώρια είναι αρκετά μεγαλύτερα. Παράκληση να τεθεί υπ'οψιν σας η ανάλυσή μου γιατί οι νέοι παίκτες είναι αδύνατο να ολοκληρώσουμε τις αποστολές.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και αναμένω μία απάντηση
 

DeletedUser118

Guest
Δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μας να αλλάξουμε αυτές τις ημερομηνίες. Θα μεταφέρουμε την άποψη σας στην εταιρεία, όπως κάνουμε και με όλες τις απόψεις των παικτών.

Μπορούμε να σας πούμε ότι δεν θα αλλάξει κάτι μιας και το event έχει δοκιμαστεί πριν βγει στους live και ήδη οδεύει προς το τέλος του. Παρόλα αυτά θα είναι μία καλή σημείωση για μελλοντικά events.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Καλησπερα, είμαι αρκετά νέα παίκτρια στο συγκεκριμμένο παιχνίδι και θέλω να επισημάνω ότι οι αποστολές είναι σχεδόν αδύνατο να ολοκληρωθούν από νέους παίκτες, όχι για λόγους δυσκολίας τόσο, όσο για λόγους χρονικού ορίου. Οταν μου ζητά να κάνω σε ατσάλι 3 κομψούς φούρνους (2 ημέρες ο καθένας) και 5 γιγάντιες υδρογείους (1 ημέρα η καθεμία) σε μία μονο αποστολή απο τις συνολικές θεωρώ ΑΔΥΝΑΤΟ χρονικά να ολοκληρωθούν οι αποστολές απο νέους παίκτες. Αποψή μου ότι θα έπρεπε να επεκταθεί η ημερομηνία έως τις 17 που θα τελειώσει και το εβεντ του φορουμ. Χωρίς να θέλα να κάνω συγκριση δυστυχως γίνεται αυτόματα με τα αντίστοιχα εβεντ αλλων παιχνιδιών της ίδιας εταιρίας και για τον ίδιο λόγο, όπου τα χρονικά περιθώρια είναι αρκετά μεγαλύτερα. Παράκληση να τεθεί υπ'οψιν σας η ανάλυσή μου γιατί οι νέοι παίκτες είναι αδύνατο να ολοκληρώσουμε τις αποστολές.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και αναμένω μία απάντηση


σε τετοιες περιπτωσεις φτιαχνεις επιπλεον κτιρια επιπεδου 1 και βαζεις τις επιπλεον αποστολες και στο τελος του event τα γκρεμιζεις
 

Fanfan

Νέο Μέλος
Καλησπερα, καινουρια στο φορουμ και στο παιχνιδι, δεν βρισκω που ειναι η αποστολη στο φορουμ :(
 

DeletedUser3

Guest
Υπάρχει κατηγορία, με τίτλο "Διαγωνισμοί και Αποστολές".
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή