• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

προβλημα συνδεσης

efidra

Chef
Παιδια εχει αλλος προβλημα με το παιχνιδι? Σημερα ολη μερα μου βγαζει ενα σφαλμα ροης και πρεπει να κανω ανανεωση την σελιδα για να ξαναμπει. Και σε 2-3 λεπτα εως 10 το ανωτερο παλι μου το βγαζει. Εκανα καθαρισμα και επανεκινηση στο λαπ τοπ ,ολα τα υπολοιπα στο pc δουλευουν κανονικα, και το κανει ειτε με τον flash player ειτε με htlm5. Μου το εκανε και παλιοτερα αλλα αραια και που οχι συνεχεια!
http://prntscr.com/ndtg6q
 

DeletedUser3

Guest
Το συγκεκριμένο σφάλμα συνήθως εμφανίζεται όταν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη σύνδεση στο internet, είτε λόγω wifi, είτε λόγω παρόχου.
 

efidra

Chef
Δυστηχως δεν ειναι θεμα συνδεσης δικιας μου γιατι το εχουν κ αλλα παιδια της ομαδας μου, αλλοι περισσοτερο κ αλλοι λιγοτερο, εννοοντας σε ποιο αραια διαστηματα. Το εκανε τον τελευταιο καιρο ποτε ποτε αλλα χθες ηταν αδυνατον να παιξω.
Σημερα παλι ειναι μια χαρα, λες και φοβηθηκε απο τα μπινελικια που ακουσε χθες:rolleyes:. Υπαρχει περιπτωση να συμβαινει απλα επειδη βαρυνε το παιχνιδι λογω περισσοτερου κοσμου (λογω event) που ηταν μεσα ?
 
Κορυφή