• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Προωθημένη] πινακας βοηθειας γειτονιας

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπερα και απο εμενα.επειδη η βοηθεια στην γειτονια ειναι αρκετα χρονοβορα (εμενα μου περνει μιση ωρα να βοηθησω ολους τους γειτονες μου)τι θα λεγατε εαν γινοταν να μπει ενας πινακας που θα εμφανιζε τις πολεις της γειτονιας και διπλα ενα κουμπι που απλα θα πατουσαμε βοηθεια.ετσι θα κερδιζαμε χρονο και θα προσφεραμε βοηθεια στους γειτονους καθε μερα χωρις να ειναι τοσο χρονοβορο.ευχαριστω πολυ
 
Τελευταία επεξεργασία:

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
αυτο θα μπορουσε να γινει ισως αν ηταν ξεχωριστα οι ειδοποιησεις βοηθειας και φυσικα πατοντας απο εκει να πηγενες απευθειας στην πολη χωρις να ξανα γυρνας στην δικια σου (οπως γινεται και με τα μελη της συντροφιας)
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
οπως και να εχει το να μπαινεις στο χαρτη και να μπαινοβγαινεις στις πολεις της γειτονιας σου ακομα και με τις συντομευσεις των κουμπιων που υπαρχουν ειναι αρκετα χρονοβορο..(μου περνει μισαωρο).σαφως θα μπορουσα να κανω βοηθεια μονο σε οσους γειτονες μου κανουν,μα θα εριχνα αρκετους απο τους γειτονες μου.το κουμπι που προτεινα το ειπα με την εννοια του στυλ παταμε αυτο και βοηθαμε στις πολεις της γειτονιας χωρις να μπαινουμε σε καθε πολη ξεχωριστα.αυτη ειναι η ιδεα μου....εχω ανοιξει 258 επαρχιες και εχω 160 γειτονες..με τα κουμπα που και τις συντομευσεις που υπαρχουν 35 λεπτα για να κανω σε 160 γειτονες βοηθεια ειναι πολυ γιατι δεν εχω παντα τον χρονο.το να κανουμε βοηθεια χωρις να ειναι αναγκη να μπαινουμε σε καθε πολη ξεχωριστα θα ηταν αρκετα σημαντικο σαν εξοικονομηση χρονου..αυτο λεω βαλε και 25 τα ατομα της συντροφιας που εκει θα πρεπει να κοιταω που θελουν ακριβως βοηθεια νομιζω πως τρωει αρκετο χρονο ολο αυτο.....και μη ξεχνας πως ακομα και τωρα εχω καποιες φορες το προβλημα της εμφανισης της συμπιεσμενης πολης των γειτονων που σημαινει πρεπει να κανω zoom in kai zoom out για να εμφανιστει η πολη και να μπορεσω να κανω βοηθεια....
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser3

Guest
[troll mode] Τώρα που αναγκαστικά οι μάχες δεν θα μας παίρνουν τόσο χρόνο γιατί δεν θα κάνουμε, θα έχουμε χρόνο για όλους τους γείτονες[/troll mode]
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
χαχαχαχαχχαχαχαα σωστο και αυτο...παντως περα απο την πλακα απλα ειπα μια ιδεα.δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να γινει.ποτε δεν ξερεις ομως.ελπιζω να γινει κατι.εχω μαθει να βοηθαω ακομα και αν δεν μου κανει βοηθεια καποιος.αλλιως αναγκαστικα τουλαχιστον μερα παρα μερα θα κανω και τη γειτονια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser166

Guest
Με 258 επαρχίες εχεις 160 γείτονες; μη τα λες αυτά γιατί μου έρχεται το εγκεφαλικό......εγώ με 296 έχω μόλις 12......
Πάντως πολύ σωστή η πρότασή σου. Να γίνει όπως και στο FOE αν κατάλαβα σωστά.
 
Κορυφή