• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

νεα ιδεα

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
καινουρια φυλη + περισσοτερες επεκτασεις.
ο παρακατω συνδεσμος ειναι απο την σελιδα του παιχνιδιου. κοινοποιησα την νεα ιδεα μου εκει πρωτα (και συγνωμη γι αυτο).πηρα απαντηση οτι θα το προωθησουν..
https://prnt.sc/pe8kl2
θα σας το γραψω και στα ελληνικα εδω :)
"γεια σας ειμαι απο την Ελλαδα και αγαπω να παιζω Elvenar . ειδα οτι οι περισσοτεροι μεγαλοι παιχτες χρειαζονται περισσοτερο χωρο στις πολεις τους. οπως και γω αρχησα να μεγαλωνω ειδα οτι ειχα και γω το ιδιο προβλημα γιατι πολλα ομορφα χτυρια εβγαιναν στο παιχνιδι και τα θελαμε στις πολεις μας. το καινουριο κεφαλαιο δινει μονο 2 επεκτασεις που ειναι στον ΒΕΤΑ και ετσι σκεφτηκα οτι μπορουμε να παμε υπογειος!!! ενοωντας οτι με αγορα διαμαντιων (χαμυλου κοστους φυσικα) θα αγοραζαμε επεκτασεις υπογεια και εκει θα ανακαλυπταμε μια καινουρια φυλη η οποια θα ητανε τυφλη. θα την βοηθουσαμε να φτιαχνανε τον πολιτισμο της και θα μας αφηναν σαν δωρο και μας χωρο για τον δικο μας πολιτισμο. τι νομιζετε γι αυτο?? δεν ειναι υπεροχο?? ελπιζω να ηταν το σωστο μερος να το γραψω αυτο ... χαιρετησμους dimdalax απο τον ελληνικο κοσμο"
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
ελπιζω να κανετε καποιο "like" στην ιδεα μου στη σελιδα του elvenar.... ελπιζω να σας αρεσε :)
 
Κορυφή