• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

κωδωνοστάσιο

mike1976

Νέο Μέλος
τα δωρα απ το ομαδικο στο κωδωνοστάσιο... γιατι δεν μου έρχονται σχεδόν ποτέ στην ώρα τους?
 

DeletedUser3

Guest
Δυστυχώς, για άλλη μια φορά υπήρξε το συγκεκριμένο ζήτημα. Έχουμε ζητήσει επανειλλημένα να διορθωθεί, όμως φαίνεται ότι μάλλον το κάνουν επίτηδες για να έχουμε κάτι να ασχολούμαστε τα βράδυα της Παρασκευής.
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
",...όμως φαίνεται ότι μάλλον το κάνουν επίτηδες για να έχουμε κάτι να ασχολούμαστε τα βράδυα της Παρασκευής."
τελειο!!!! χαχαχαχαχα
 

Bobina

Chef
Παντως τα δωρακια στις πιστες εχουν πλεον αρχισει να γινονται κουραστικα . Τα αποσπασματα ξορκιων ειναι το συνηθες "δωρο"που δεν ειναι δωρο αλλα αχρηστο πραγμα. Εχουμε 100σταριες χιλιαδες απ αυτα .
Μηπως πρεπει να γινει μια αναπροσαρμογη των δωρων πριν αρχισουμε να απεχουμε απο τις εκδρομες στον ..Κουασιμοδο ,γιατι κατανταει ασυμφορο ?
 
Καλημερα. Σχετικα με τις ανταμοιβες του κωδωνοστασιου. Ενω περασα το Πειραματικο Εργαστηριο μου εδωσε τις ανταμοιβες που δινει στις Υψηλες Αιθουσες. Και δεν μιλω μονο για τα διαμαντια αλλα και για το ξορκι τηλεμεταφορας κλπ.
 

Bobina

Chef
Καλημερα. Σχετικα με τις ανταμοιβες του κωδωνοστασιου. Ενω περασα το Πειραματικο Εργαστηριο μου εδωσε τις ανταμοιβες που δινει στις Υψηλες Αιθουσες. Και δεν μιλω μονο για τα διαμαντια αλλα και για το ξορκι τηλεμεταφορας κλπ.
Οπως εχουν πει απο τη Δ.Ο ,παρουσιαζονται συχνα τετοια προβληματα, οποτε καλυτερα να γραψεις στην υποστηριξη .
 
Κορυφή