• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

εμψυχα αγαθα

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα και από εμενα παιδια..νομιζω πως υπαρχει ένα θεμα με την αγορα...προφανως αρκετοι εχουν τελειωσει τη φυλη των ελβεναρ με αποτέλεσμα να μπαινουν προσφορες και να μη τις περνει κανεις....η αγορα των εμψυχων από τον εμπορο είναι ασυμφορη..τι ακριβως γινεται με αυτό?
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
το θεμα ειναι φιλε μου τι προσφορες μπαινουν.. οπως θα παρατηρησες δυσευρετα ειναι περισσοτερο τα μανιταρια το μελανι και ο λευκοχρυσος.. δεν παραγουν πολλοι απο αυτα γι αυτο και η ανισορροπια στις προσφορες.. οντως αρκετοι εχουν τελειωσει την φυλη αλλα και αυτοι (οπως κι εγω που την τελειωσα) χρειαζονται ακομα εμψυχα για αναβαθμισεις η και για να βοηθησουν ατομα απο την συντροφια τους.. δεν νομιζω οτι μπαινουν προσφορες που δεν τις περνουν γιατι δεν τις χρειαζονται απλα ειναι πολλες απο συγκεκριμενα εργοστασια που εχουμε οι περισσοτεροι.. ενα μικρο μυστικο ειναι να βαζεις μια πιο ελκυστικη προσφορα με το αναλογο κοστος βεβαια.. συγκεκριμενα εγω με προσφορα 10000 και ζητηση 9800 δεν ειχα ποτε προβλημα σε κανενα ειδος που ζηταω..ακομα και λιγο χαμηλοτερη ζητηση αν υπαρχει απολυτη αναγκη.. ελευθερη αγορα εχουμε βλεπεις..
 
Κορυφή