• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

διαγωνισμος instagram

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα παιδια...μπηκα στο ινσταγκραμ αλλα δεν ειδα κατι για το διαγωνισμο...εχω κανει κατι λαθος?
 

efidra

Chef
καλησπέρα παιδια...μπηκα στο ινσταγκραμ αλλα δεν ειδα κατι για το διαγωνισμο...εχω κανει κατι λαθος?
Απ οτι καταλαβα μονο που μπαινεις και ακολουθεις το παιχνιδι, παιρνεις μερος.
Δεν βρηκα κατι αλλο ουτε εγω.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
αυτό το εχω κανει εχω και καιρο ..αλλα πραγματικα δεν φαινεται κατι για διαγωνισμο και μπερδευτηκα
 

efidra

Chef
Καλημερα
Θα παρακαλουσα τοτε καποιον υπευθυνο να μας πει αν πρεπει να κανουμε κατι αλλο ή αν απλα με το να ακολουθουμε το παιχνιδι παιρνουμε μερος σε καποια κληρωση ισως! Στην ανακοινωση δεν διευκρινιζει τιποτε αλλο.
 

DeletedUser3

Guest
Όντως, δεν χρειάζεται να κάνετε κάτι άλλο. Μόνο να ακολουθήσετε τη σελίδα του Elvenar στο Instagram!
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Μηπως γνωριζετε ποσα δωρα θα μοιραστουν; Γιατι μιλαμε για παγκοσμια κλιμακα, θα ειναι ανα χωρα και ποσοτητες, με ποσους κοσμους εχει η καθε χωρα; Η απο την σελιδα και μονο οσοι ακολουθου απλα θα γινει μια τυπικηκληρωση; Και ολα αυτα πότε;
 
Κορυφή