• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] διαγραφη μυνηματων και μη εμφανιση εισερχομενων

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπερα απο χτες εχω αυτο το προβλημα.ενω μου δειχνει πως εχω μυνημα στο φακελο δεν μου εμφανιζει τιποτα και ενω παντα κραταω τα μυνηματα του κυκλικου της συντεχνιας μου σβηστηκαν ολα τα μυνηματα και δεν εμφανιζει τιποτα..μιλησα με ατομα της συντροφιας μου και εκεινοι τα βλεπουν κανονικα.τι ακριβως γινεται? https://gyazo.com/e8d3d081da456ba66c21dc8f5e1754c6
 

cyveli

Νέο Μέλος
Καθαρισες τα cookies και τα cashe απο το browser που χρησιμοποιεις για να μπαινεις στο παιχνιδι;
Ειχα κι εγω αναλογο προβλημα και διορθωθηκε με αυτον τον τροπο. Μηπως συμβαινει το ιδιο και με εσενα;
 

DeletedUser30

Guest
bug δεν ειναι παντως σιγουρα τα bugs σχετιζονται με ολους τους παιχτες και οχι μεμονομενα .. ;)
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
το bug δεν το εγραψα εγω οταν πηγα να αναφερω το προβλημα το εβγαλε μονο του οπωτε δεν το εσβησα....παντως τα μυνηματα σβηστικαν ολα που ειχα κρατησει προσβαση στον υπολογιστη δεν εχει αλλος εκτος απο εμενα και εγω δεν εχω σβησει τιποτα......
 

cyveli

Νέο Μέλος
Την απαντηση που μου εδωσες πιο πανω, την ελαβα και στο μειλ μου! Εσυ εχεις στο μειλ σου τα διαφορα μηνυματα που εχεις παρει; Εχουν αποθηκευτει εκει; Εννοω μηπως το προβλημα ειναι σχετικο με το μειλ που εχεις δωσει για τον λογαριασμο σου;
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
να στο θεσω διαφορετικα..τα υπολοιπα μελη της συντροφιας μου βλεπουν κανονικα τα κυκλικα μυνηματα που γραφουμε....εγω δεν τα βλεπω....οσα ειχα αποθηκευμενα σβηστηκαν ολα απο μονα τους απο χτες και εγω δεν βλεπω κατι....σε καινουριο κυκλικο τα βλεπουν κανονικα αλλα οχι εγω....εχω σβησει κουκις κλπ κλπ αλλα παλι τιποτα....
 

DeletedUser3

Guest
Για να μπορέσουμε να δούμε οποιοδήποτε πρόβλημα αφορά μηνύματα, θα πρέπει να κάνετε αίτημα υποστήριξης. Δεσμευόμαστε για την εμπιστευτικότητα των μηνυμάτων που ανταλάσσετε μεταξύ σας μέσα στο παιχνίδι κι έτσι πρέπει ο ίδιος να ζητήσετε να γίνει έλεγχος.
 
Κορυφή