• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ανώτερο εργοστάσιο ελιξιρίων - αποστολή

Καλησπέρα, είμαι στο επίπεδο των νάνων (vi) και πρέπει να κάνω μια αποστολή "απόκτησε 1 ανώτερο εργοστάσιο ελιξιρίων". Μια τέτοια έρευνα υπήρχε στο προηγούμενο επίπεδο και την έχω ήδη ανοίξει, στους νάνους δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο , κι ούτε μπορώ να την απορρίψω γιατί είναι υποχρεωτική. Έχω αναβαθμίσει το υπάρχον εργοστάσιο στο 8 επίπεδο, έφτιαξα και καινούριο αλλά η αποστολη δεν ολοκληρώνεται. Μπορείτε να μου δώσετε μια συμβουλή;
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπερα καθε κεφαλαιο εχει διαφορετικες αναβαθμισεις Στους νανους εχει μονο για Μαρμαρο, Ξυλο και Ατσαλι. Η επομενη αναβαθμιση για το ελιξιριο ειναι στα Ορκς, οποτε περιμενε μεχρι να φτασεις εκει και αναβαθμισε οσο σε παιρνει εκει που εισαι, υπομονη
Στο θεμα σου, το επιπεδο 8 που γραφεις ειναι στο κεφαλαιο ιv συμφωνα με το wiki οποτε συνεχισε τις αναβαθμισεις σε 1 εργοστασιο σου μεχρι να φτασεις στο τερμα του για την ωρα και θα βγαλεις την αποστολη
 
Καλησπερα καθε κεφαλαιο εχει διαφορετικες αναβαθμισεις Στους νανους εχει μονο για Μαρμαρο, Ξυλο και Ατσαλι. Η επομενη αναβαθμιση για το ελιξιριο ειναι στα Ορκς, οποτε περιμενε μεχρι να φτασεις εκει και αναβαθμισε οσο σε παιρνει εκει που εισαι, υπομονη
Στο θεμα σου, το επιπεδο 8 που γραφεις ειναι στο κεφαλαιο ιv συμφωνα με το wiki οποτε συνεχισε τις αναβαθμισεις σε 1 εργοστασιο σου μεχρι να φτασεις στο τερμα του για την ωρα και θα βγαλεις την αποστολη
Ευχαριστώ πολύ !!!
 
Κορυφή