• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

αναβαθμιση πληθους διμοιριας

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπερα και απο εμενα.να κανω μια ερωτηση γιατι εχω μπερδευτει...ειμαι ξωτικο,εχω συμπληρωσει και τις δυο τελευταιες αναβαθμισεις πληθους διμοιριας της εποχης ενα μονοπατι προς την κληρονομια και εχω ξεκλειδωσει ολες τις τεχνολογιες...εχω αρχισει να ριχνω ποντους στους προηγμενους ανιχνευτες των μαγων.γιατι δεν μπορω να αναβαθμησω στρατωνα και οπλοστασια???? ευχαριστω πολυ.....
 

DeletedUser30

Guest
Οταν εννοεις δεν μπορεις; Τι σε εμποδιζει ; Δωσε μας μια εικονα για να μπορεσεις να παρεις και την καταλληλη απαντηση φιλος ..
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar

Συνημμένα

  • f3b8f2f97650582b2943e1539f5b13b8.png
    f3b8f2f97650582b2943e1539f5b13b8.png
    139 KB · Προβολές: 63
  • 4d81fe63481820232f095c9ec273cb2a.png
    4d81fe63481820232f095c9ec273cb2a.png
    547,1 KB · Προβολές: 65

DeletedUser131

Guest
Θα πρέπει να γίνει η κατάλληλη έρευνα η οποία είναι αργότερα στο δέντρο των ερευνών. Το ότι μπήκες στην εποχή των νάνων δε σημαίνει οτι θα μπορέσεις να αναβαθμίσεις άμεσα τα κτίρια.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
Θα πρέπει να γίνει η κατάλληλη έρευνα η οποία είναι αργότερα στο δέντρο των ερευνών. Το ότι μπήκες στην εποχή των νάνων δε σημαίνει οτι θα μπορέσεις να αναβαθμίσεις άμεσα τα κτίρια.
ευχαριστω πολυ για την απαντηση.ποια ερευνα θα πρεπει να ξεκλειδωσω για να καταφερω να αναβαθμισω στρατωνα και οπλοστασια?
 

DeletedUser131

Guest
ευχαριστω πολυ για την απαντηση.ποια ερευνα θα πρεπει να ξεκλειδωσω για να καταφερω να αναβαθμισω στρατωνα και οπλοστασια?

Αν κοιτάξεις λίγο πιό δεξιά στο δέντρο ερευνών θα βρεις τον στρατώνα και το οπλοστάσιο τύπου Νάνων.
 
Κορυφή