• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

αναβαθμιση θαυματος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1066
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1066

Guest
ενω ενας απο τους συντροφους μου αναβαθμισε το θαυμα του και εγω ειχα βαλει 45 ποντους γνωσεις και ελεγε οτι θα παρω εναν ρουνο απο το μοναστηρι και ποντους γνωσης δεν πηρα ποτε τον ρουνο! και αυτο το γνωριζω διοτι μου εχουν μεινει πολυ καιρο 2 τελευταιοι για να φτιαξω το δικο μου και τους ψαχνω!!!!! αφου το ελεγε οτι θα το παρω ακι αυτος το αναβαθμισε γιατι δεν τον πηρα??? οεο???
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
ρουνο πειρες, απλα οταν πηγες να κανεις την τοποθετιση μπορει να κατεληξε σαν θραυσμα αντι για κοματι στο "παζλ".

τα κοματια συμπληρωνονται αρκετα δυσκολα και με μεγαλη δοση τυχης
 
  • Like
Αντιδράσεις: PAROS

DeletedUser1065

Guest
Καλησπέρα magictheo

Για τέτοια θέματα, θα πρέπει να στείλετε ticket για να το ελέγξουμε αναλυτικα.

δεξι κλικ μέσα στο παιχνίδι => Υποστήριξη => Επικοινωνήστε μαζί μας

Στο ticket να αναφέρετε το όνομα του συντρόφου σας, το θαύμα στο οποίο βάλατε πόντους, και πότε περίπου έκανε την αναβάθμιση.

Εκ μέρους της Ομάδας του Elvenar,

Sphinx
 

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
ρουνο πειρες, απλα οταν πηγες να κανεις την τοποθετιση μπορει να κατεληξε σαν θραυσμα αντι για κοματι στο "παζλ".

τα κοματια συμπληρωνονται αρκετα δυσκολα και με μεγαλη δοση τυχης


Αυτό έχει γίνει πιστεύω και εγώ κατά 99%......
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Υπάρχουν και άλλες 2 περιπτώσεις.
α) Να θεώρησε ο φίλος σου πως όλα τα σεντούκια δίνουν θραύσμα, κάτι το οποίο δεν ισχύει. Για παράδειγμα δείχνω ένα δικό μου θαύμα. Οι 3 πρώτοι παίκτες που έχουν τα χρωματιστά σεντούκια παίρνουν και θραύσματα, οι υπόλοιποι 2 παίκτες παίρνουν μόνο πόντους γνώσης. http://prntscr.com/gordbl
β)
Να υπήρχε ένας παίκτης που έβαλε πόντους σχεδόν στην ίδια ποσότητα με εσένα, την ώρα που έκλεισε το θαύμα να σε ξεπέρασε σε πόντους και να έπεσες στην σειρά οπότε να πήρες εσύ μόνο πόντους και ο άλλος παίκτης να πήρε το θραύσμα.

Αυτό είναι ένα θεματάκι που θα μπορούσε να λήξει εύκολα πολλές παρεξηγήσεις αν υπήρχε μια αναφορά στις ειδοποιήσεις του τι μας προσφέρει το κάθε θαύμα που κλείνει και έχουμε βάλει πόντους.
 
Κορυφή