• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Προωθημένη] Φιλτράρισμα ειδοποιήσεων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16

Guest
Καλημέρα,

Πριν λιγη ώρα έβαλα στην αγορα το max προσφορων που επιτρέπει το παιχνίδι, δηλαδη 60...
Ήδη έχουν ξεκινήσει και πέρνουν καποιες προσφορές.
Σε λίγο που θα φύγω και οταν συνδεθώ ξανα το μεσημεροαπογευματάκι, είμαι σιγουρος οτι θα έχουν πάρει και τις 60 προσφορές μου...
Δηλαδή θα έχω 10 σελίδες ειδοποιήσεις μόνο απο ανταλλαγες στην αγορά , με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βρω τις βοηθειες παικτών ωστε να τις ανταποδώσω (θα μπορώ να τις βρω, αλλα θα θελει καμια 10αρια κλικ για την καθε ανταπόδοση)...

Πιστευω θα βοηθούσε αν υπήρχε η δυνατότητα να φιλτράραμε τις ειδοποιήσεις "κατα προσφορες", "κατα βοήθεια", "κατα περι συμμαχιας(δηλαδη αποχώρηση/ενταξη μελους)" και δεν νομιζω να ειναι πολυ δυσκολο να υλοποιηθει κατι τετοιο..

Τι λέτε?
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
πολυ καλη ιδεα. +1 απο μενα.
επισης αν υπηρχε και μαζικη αποστολη βοηθειας σε αυτους που θα σου εχουν δωσει θα ηταν το ιδανικο
 
Τελευταία επεξεργασία:

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
μηπως εχουμε καμια εικονα αν προχωραει το παραπανω θεμα ??
ιδικα αν μπορει να φτιαχθει με καποιο τροπο να μπορουμε να δωσουμε μαζικα βοηθεια σε αυτους που μας εχουν δωσει το τελευταιο 24ωρο θα ηταν πολυ καλο
 

DeletedUser118

Guest
Για οτιδήποτε νεότερο υπάρχει για το παιχνίδι, για οποιαδήποτε αλλαγή, ενημέρωση διόρθωση και μη γίνεται πάντα έγκαιρα και έγκυρα σχετική ανακοίνωση. Έως τότε δεν μας επιτρέπετε και δεν μπορούμε να αναφέρουμε κάτι παραπάνω. Αν υπάρξει οτιδήποτε θα ενημερωθείτε μέσω σχετικής ανακοίνωσης.
 

DeletedUser30

Guest
Ωραια ευχαριστουμε, παντως η συγκεκριμενη ιδεα ειναι πολυ καλη..
 

DeletedUser16

Guest
Ωραιο νημα βρηκατε να ξεθάψετε..
Πωπω τι σκεφτόμουν πριν 5 μηνες!! :)
 
Κορυφή