• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Τουρνουά

ladyx

Νέο Μέλος
Εχει προβλημα στο τουρνουα δεν δινει τα τεχνουργηματα και τους ποντους, το προβλημα δεν ειναι μονο σε μενα ειναι σε ολους απο οσους μίλησα απο την συντροφια μας.
δειχνει οτι ειμαστε στο δευτερο οροσημο και τριτη επαρχια δεν ανοιγει
Screenshot_87.png

επισεις ειπαμε να ειναι δυσκολες η μαχες αλλα να χανουμε ακομα απο την πρωτη επαρχια ειναι απογοητευτικο, σε χειροκινητο κιολας
την πρωτη επαρχια με ενα σκασμο στρατο να την περασω την περασα κουτσα στραβα
την δευτερη επαρχια δεν μου λετε οταν η διμοιρία ειναι διπλασια πως τα περναμε
Screenshot_84.png
Screenshot_85.png
Screenshot_86.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
το τουρνουα εχει προβλημα. επαιξα 3 επαρχιες μονο και τις 2 τις πειρα με διαπραγματευση μιας και οπως διχνει και η ladyx πιο πανω ο στρατος αντιστοιχει σε μαχες επιπεδου 3ου ή 4ου αστεριου και οχι πρωτου. Επιπλεον ενω λεει οτι θα δωσει π.χ 4 ποντους γνωσης, δινει ρουνους. Στις 3 επαρχιες πειρα 3 ρουνους αλλα δυστυχως δεν μπορω να προχωρισω αλλο με τις διαπραγματευσεις.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα και χρονια πολλα σε οσους και οσες γιορταζουν εκανα μαχες σε 5 επαρχιες.δεν μου εδωσε τα 4 τεχνουργήματα στην αρχη.τα υπολοιπα τα χρεωσε κανονικα.αλλα με τα πρωτα τι γινεται?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser517

Guest
τι γίνεται βρε παιδιά το τουρνουά ακυρώθηκε και το επόμενο λέει ότι είναι σε 7 ημέρες γιατί έγινε αυτό ?
 

DeletedUser118

Guest
Όλες οι δημοσιεύσεις μεταφέρθηκαν εδώ.

Έχουμε ενημερώσει τους τεχνικούς και περιμένουμε κι εμείς σχετική ενημέρωση για το τι συμβαίνει. Οτιδήποτε νεότερο θα σας το μεταφέρουμε εδώ.
 

DeletedUser349

Guest
Μας έχετε κουράσει επιτέλους.. κάντε μια σωστή δουλειά με την πρώτη, πάντα ερασιτέχνες σε ό,τι κάνετε!

Από event μέχρι και τις μεταφράσεις...

Μας έχετε κάνει άνω κάτω με το σύστημα μαχών που αντί να το βάλετε ολοκληρωμένο μας ταλαιπωρείται, έχουμε και αυτά μετά..

Υ.Γ: Με βλέπω να τρώω block chat επειδή είπα την άποψη μου χμμ..
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ρε παιδια δεν φταινει οι διαχειρηστες γι αυτό....ουτε για τις αλλαγες στο παιχνιδι,...
 

DeletedUser349

Guest
Για αυτόν τον λόγο είναι το forum όμως.
Που θέλεις να πάω να εκφραστώ, στην ελληνική βουλή μήπως;
 

DeletedUser349

Guest
Ωραία ο,τι αρνητικό σχόλιο υπάρχει για το παιχνίδι πιστεύω το μεταφέρουν στους ανώτερους τους.

Και δεν είμαι ο μόνος που πιστεύω αυτά που είπα παραπάνω, μπες και σε καμία άλλη κοινότητα να ρίξεις μια ματιά αν θέλεις.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
δεν είναι χωρος για να λυσουμε τις διαφορετικες μας αποψεις .μα η ευγενεια θεωρω πως είναι βασικο ακομα και αν ημαστε πισω από έναν υπολογιστη.ας περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με το τουρνουά λοιπον
 

DeletedUser349

Guest
Μα δεν σου ζήτησα να λύσουμε καμία διαφορετική μας άποψη, τέλος πάντων καλό βράδυ! :)
 

DeletedUser3

Guest
Το πρόβλημα με τα Τουρνουά, είχε να κάνει με το γεγονός ότι οι ανταμοιβές που παρέχονταν ήταν λανθασμένες.
Η Ομάδα Ανάπτυξης του παιχνιδιού φροντίζει για την επίλυσή τους.
Το πιθανότερο ενδεχόμενο αυτή τη στιγμή, είναι το Τουρνουά να μετακινηθεί κατά μία ημέρα.

Ευχαριστούμε για την υπομονή και την κατανόησή σας!
 
Κορυφή