• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Τηλεφωνικη γραμμη ιντερνετ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser163
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser163

Guest
Λοιπον εσεις τι εταιρεια χρησιμοποιηται και ποσο ειστε ευχαριστημενοι απο αυτην?

εμενα αν με ρωτατε τις εχω δοκιμασει ολες τωρα ειμαι forthenet και θελω να ξαναπαω πισω στη cyta γιατι η εξυπηρετηση καθως και το ιντερνετ ειναι πολυ χειροτερο ακομα και απο την cyta χωρια το οτι ειναι αγενεστατοι και δεν σε δινουν να μιλησουν με εναν υπευθυνο ασε που αρχιζω να πιστευω δεν υπαρχει καν υπευθυνος εκει περα


φυσικα να αναφερουμε οτι σαν οτε δεν εχει ετσι και μολις βρω καποια 3η δουλεια στο μελλον ισως και να γυρισω οτε τελικα γιατι δεν παλευεται αλλιως ή το πιο πιθανον να αρχισω το network exploit
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Και γω ειμαι δυσαρεστημενος με την εταιρεια που χρησιμοποιω... πολυ χαλια η ταχυτητα

http://prntscr.com/99w0ue :p


εσυ παιζεις με τα νευρα μας, αλλα ας μη το κανω θεμα. χαχαχαχαχαχα
εμεις σε καμια 15ρια χρονια θα τα εχουμε και στην ελλαδα αυτα. (τοσο ημαστε περιπου πισω σε σχεση με την αμερικη σε αυτα τα θεματα)
 

DeletedUser16

Guest
Την αλλη Τεταρτη θα ειμαι Ελλάδα...

θα φαω μια πικρα στο ξεχασμενο απο τον Θεο χωριουδακι μου... στο θεμα Ιντερνετ φυσικα

γιατι σε όλα τα αλλα, το χωριο μου ειναι χιλια χρονια μπροστα απο την αμερικη... :D
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
και που ειναι το χωριουδακι σου ?

καλως να μας ερθεις
 
Κορυφή