• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Τα περίεργα στο Elvenar

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16

Guest
http://prntscr.com/8s58az
Αυτοι γιατι ειναι στο μειον?? Στο πηγαδι κατουρησαν?? :p :p

Αν βρείτε αλλα περίεργα/ανεξήγητα φαινόμενα, ποστάρετε τα!! :)
 

DeletedUser16

Guest
Εκατσα εγραψα ενα μηνυμα 2000 χαρακτηρων (το μαξ) σε ενα παικτη απο την γειτονια μου...
Το μηνυμα περιειχε πληροφοριες για το πως να κανει καλυτερη την πολη του πουλωντας αρχικα τα εργοστασια που δεν εχει μπονους και κανοντας μερικες μετακινησεις κτιριων για ριζικη εξοικονομηση χωρου...
Στο μηνυμα εβαλα και το link απο ενα print screen της πολης που του σχεδιασα στο excel για να καταλαβει καλυτερα τι πρεπει να κανει....

ΠΑΤΑΩ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ LINK ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΛΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ !!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ !!!!
ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ !! :mad:
 

DeletedUser118

Guest
Ο λόγος για τον οποίο δεν μπορούν να σταλούν σύνδεσμοι σε μέλη που δεν ανήκουν στην συντροφιά σας είναι διότι πάρα πολλοί παίκτες εκμεταλλεύονται το γεγονός και στέλνουν συνδέσμους για λόγους διαφήμισης. Και ναι όπως τα πάντα στην ζωή έτσι και σε αυτό το κομμάτι μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Άλλωστε πάνω από όλα η ασφάλεια. Και καλύτερα να μην μπορείς να στείλεις έναν σύνδεσμο από το να στείλει κάποιος κάποιον ιό ή το παιχνίδι να γίνει βορά των bot.
 

DeletedUser16

Guest
Η ιδανικοτερη πολη http://prntscr.com/br8x0h
Ο τυπος εχει χωρεσει ολα τα κτιρια σε χωρο 7*6
που να πρωτοκανω χειραψια δεν ξερω :D
 

DeletedUser3

Guest
Αυτό σημαίνει ότι ήδη έχετε εκπληρώσει τις απαιτήσεις της επόμενης αποστολής, άρα όποτε εμφανίζεται είναι καλά νέα. Σημαίνει ότι είναι κάτι που κάνετε τακτικά.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Αυτό σημαίνει ότι ήδη έχετε εκπληρώσει τις απαιτήσεις της επόμενης αποστολής, άρα όποτε εμφανίζεται είναι καλά νέα. Σημαίνει ότι είναι κάτι που κάνετε τακτικά.

ποιας επομενης ?? αφου η επομενη ειναι σε διαδικασια να την κατακτησεις. Εμενα προσωπικα απο την δευτερη μερα και μετα μου βγαζει αυτο το ν στην κλειδωμενη αποστολη καθε φορα που τελειωνω μια απο τις απο κατω αποστολες
 
Κορυφή