• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Σχετικά με τις δυνατότητες των εγκατεστημένων κτιρίων πολιτισμού που έχουν κερδιθεί σε event

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1058
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1058

Guest
Προτείνω τα κτίρια πολιτισμού ή πολιτισμού και πληθυσμού που έχουν κερδιθεί και εγκατασταθεί, σε παλιότερα event, να μπορούμε να τα ξεμαγεύουμε και όχι απλά να τα πουλάμε.....
Ευχαριστώ
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
θα ηθελα να υπηρχε η δυνατοτητα καποια κτηρια που εχω εγκαταστησει στην πολη μου (και δεν θελω να τα πουλησω) να μπορουσα να τα ξαναβαλω στο αποθεμα χωρις να χανω οποια αναβαθμηση εχω ηδη κανει. γιατι με ολα τα καινουρια event και ολα τα set ειναι τοσο ωραια που δεν θα ηθελα να τα χασω... οπως επισης και σεις οι παλαιοι παιχτες δεν θα θελατε να χασετε καποιο κτηριο που ηδη το εχετε βαλει στην πολη σας για καποιο χρονικο διαστημα που θα θελατε περισσοτερο χωρο. δηλαδη να μπορουσα να επιλεξω αν θα ηθελα να το πουλησω ή να το μεταφερω στο αποθεμα μου. αυτα απο μενα :) ευχαριστω
 
Κορυφή