• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Σφαλμα επισκεψης..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30

Guest
Παω να κανω επισκεψη σε εναν συγκεκριμενο παιχτη και μου εμφανιζει αυτο..

http://prntscr.com/92aef0

Σε ολους τους αλλους κανω επισκεψη κανονικα..

Γιατι συμβαινει αυτο;
 

DeletedUser3

Guest
Θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο να γνωρίζαμε τον χρήστη, αλλά καλό είναι να γίνει μέσω αιτήματος υποστήριξης αυτή η διαδικασία.
 

DeletedUser30

Guest
Η εργασια μου με κρατησε εκτος φορουμ , θα ξανα δοκιμασω και εκ νεου το κανει θα στειλω αιτηση υποστηριξης ..
 

DeletedUser16

Guest
Το ίδιο προβλημα εχω και εγω οταν επισκέπτομαι τον/την χρηστη "sarisa", μεσω της καταταξης.
 

DeletedUser232

Guest
@Outlaw Kid οπως ανεφερε και παραπανω ο CoMa αυτη η διαδικασια ειναι καλυτερο να γινει μεσω του κεντρου υποστηριξης.
Οποτε ανοιξτε ενα ticket για να εξετασουμε απο εκει το θεμα.

Καλημερα σας!
 

DeletedUser10

Guest
Παίζοντας το συνήγορο του διαβόλου, να προτείνω σε κάθε περίπτωση εσωτερικού σφάλματος να δοκιμάζετε τον καθαρισμό cache και cookies όπως και την ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της Επιτάχυνσης Υλικού.

Όσες περισσότερες πληροφορίες δίνετε κατά την αναφορά του προβλήματος, τόσο ευκολότερη είναι η απομόνωσή του και η αντιμετώπισή του από τους τεχνικούς της εταιρίας.
 

DeletedUser16

Guest
Ειπα καμια 10αρια παικτες να δοκιμασουν να επισκεφτουν τον/την χρηστη sarisa και ολοι εχουν το ιδιο προβλημα..
Λιγο περιεργο που εστω και ενας δεν καταφερε να τον/την επισκεφθει..
 

DeletedUser30

Guest
Αυτα ειναι γνωστα Malfiore .. ;)
Κατι αλλο παιζει εδω..

Εστειλα αιτημα υποστηριξης μπορει να κλειδωσει ..
 

DeletedUser3

Guest
Υπάρχει πρόβλημα με το λογαριασμό του συγκεκριμένου παίκτη, ενδεχομένως ίσως μετά από κάποια αναβάθμιση που έκανε σε κάποιο κτίριο. Η Ομάδα Ανάπτυξης έχει ενημερωθεί και θα προσπαθήσει να το επιλύσει το συντομότερο δυνατόν.

Δεν υπάρχει κάτι άλλο που μπορείτε να κάνετε, όμως είναι πάρα πολύ ωραίο το ότι όλοι ενδιαφερθήκατε για το συμπαίκτη σας.

Μπράβο!
 

DeletedUser16

Guest
Σημερα, μετά απο πολυ καιρο, καταφερα να επισκεφθω την sarisa...
Φυσικά δεν ειχα ευχαριστη αντιδραση οταν πατησα καταλαθως να την επισκεφθω γιατι ολοι ξερουμε πως εβγαζε σφαλμα και επρεπε να ανανεωσουμε την σελιδα...
+1 γειτονας για καθημερινη επισκεψη! ολεεεε :D
 
Κορυφή