• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συχνοτητα εμφανισης ζωοτροφων στην ακαδημημια μαγειας

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλημέρα παιδια. επειδή με την αφιξη της Φιλοξενούμενης Φυλής: Πρεσβείες οι ποσοτητες των εμψυχων αγαθων που απαιτούνται είναι παρα πολλες μηπως θα πρεπει να τσεκαρετε την εμφανιση της συχνότητας των ζωοτροφων στην ακαδημημια μαγειας που αλλαξε με την Ενημέρωση στην έκδοση 1.87 που Μειώθηκε η συχνότητα εμφάνισης των Ζωοτροφών ώστε να εμφανίζονται όταν πραγματικά χρειάζεται και σε χρήστες που μπορούν να τις χρησιμοποιήσουν?? πραγματικα παραμειωθηκε κατά πολύ η εμφνιση της ετσι ώστε πλεον εμφανίζεται πολύ πιο σπανια με αποτέλεσμα να υπαρχει θεμα..ευχαριστω πολύ....
 

vivianne

Chef
Ίσως θα έπρεπε να εξετάστει το ενδεχόμενο του σχεδιασμού ενός πίνακα με τις παραγωγές της ακαδημίας,έτσι ώστε να μπορούν οι παίκτες να επιλέγουν τι θα φτιάξουν ανάλογα με τις ελλείψεις τους.Κάποια εμβλήματα μας είναι παντελώς άχρηστα και σε κάποια άλλα η επανάληψη καταντάει πολλές φορές ανιαρή.
 

DeletedUser1878

Guest
@vivianne Δε θα γίνει ποτέ κάτι τέτοιο, μιας και ο παράγοντας ''τύχη'' με αυτόν τον τρόπο εκμηδενίζεται, πράγμα που δε θέλουν καθόλου. Υπάρχει λόγος που έχουν βάλει τις extra προσπάθειες κόστους 50 :diamond: για το εκάστοτε επιθυμητό αποτέλεσμα.
 

vivianne

Chef
@vivianne Δε θα γίνει ποτέ κάτι τέτοιο, μιας και ο παράγοντας ''τύχη'' με αυτόν τον τρόπο εκμηδενίζεται, πράγμα που δε θέλουν καθόλου. Υπάρχει λόγος που έχουν βάλει τις extra προσπάθειες κόστους 50 :diamond: για το εκάστοτε επιθυμητό αποτέλεσμα.
Σίγουρα ο λόγος είναι τα διαμάντια.Όμως δε έχω σκοπό ούτε εγώ και μια μεγάλη μερίδα παικτών να τα πετάμε για να μας βγάζει η ακαδημία εμβλήματα που δε μας είναι χρήσιμα σε κάτι.Έτσι κι αλλιώς έχουμε μάθει να περιμένουμε μέχρι να δώσει κάτι της προκοπής.Μια πρόταση ήταν.Όχι ότι θα γίνει και θεσμός!
 

DeletedUser1878

Guest
@vivianne Προφανώς και είναι μια πρόταση, δεν αμφέβαλα ποτέ. Απλά σου εξήγησα το λόγο που δε θα πραγματοποιηθεί κάτι τέτοιο. Από τη στιγμή που υπάρχει εκεί η επιλογή των 50 :diamond:, δε γίνεται ταυτόχρονα να υπάρχει και η επιλογή του τι θα κατασκευάσει κανείς. Το ένα αναιρεί το άλλο. Και επειδή να αφαιρεθεί η επιλογή των 50 :diamond: είναι ένα άπιαστο όνειρο, συμπεραίνει κανείς πως η κατάσταση θα συνεχίσει ως έχει. Ήδη μείωσαν τα διαμάντια με τον καιρό, φαντάζομαι θυμάσαι πως παλαιότερα απαιτούσε περισσότερα. Ωστόσο, είμαι σίγουρος πως δεν είσαι η μόνη που έχει προτείνει κάτι τέτοιο.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
απλα με ολο αυτό και επειδή οι απαιτησεις στις καινούριες φυλες εχουν αυξηθεί παρα πολύ πολύ φοβάμαι πως θα αρχισουν να υπαρχουν αποχωρησεις....
 
Κορυφή