• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συντομεύσεις πληκτρολογίου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser134

Guest
Οι συντομεύσεις πληκτρολογίου υπάρχουν μέσα στο παιχνίδι εδώ και αρκετό καιρό και είναι πολύ πιο εύχρηστες σε σχέση με το ποντίκι....αλλά ας δούμε όλες τις διαθέσιμες συντομεύσεις και πως θα γλυτώσετε χρόνο....

W = Προβολή κόσμου (Από το World , χρήσιμο όταν κάνετε επισκέψεις σε άτομα που βρίσκονται γύρω σας)
R = Έρευνες (Από το Research)
Τ = Αγορά (Από το Trade)
Η = Βαθμολογία (?)
L = Αποσύνδεση (Από το Log Out)
C = Επιστροφή στην πόλη (?)
Β = Μενού κτισίματος (Από το Build)
Ν = Ειδοποιήσεις (Από το Notifications)
Μ = Μηνύματα (Από το Messages)
Edit: A = Αρχαία Θαύματα (Από το Ancient)

Άλλε χρήσιμες συντομεύσεις περιλαμβάνουν τα νούμερα στο πάνω μέρος του πληκτρολογίου σας...
Π.χ όταν πατήσετε στο κτίρια παραγωγής Εργαστήριο - Εργοστάσιο για να κάνετε την πρώτη παραγωγή πατήστε το 1 για την δεύτερη το 2 και ούτω καθ' εξής...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30

Guest
Δεν ειχα ασχοληθει με αυτο σωστα,, :rolleyes:
φανταζομαι ειναι και οι μοναδικες συντομευσεις στο παιχνιδι ε..
 

DeletedUser134

Guest
Ναι από όσο το έχω ψάξει δεν έχω βρει άλλες....εγώ προσωπικά θα ήθελα μία συντόμευση ακόμα...όταν κάνω επισκέψεις σε γείτονες μόλις κάνω την βοήθεια στην πόλη του πατάω το W για να ξανά πάω σε προβολή κόσμου αντί να ψάχνω κάτω το κουμπί ,και μετά πάω στην επόμενη πόλη...η συντόμευση που θα ήθελα είναι να έχει ένα πλήκτρο δίπλα από το W που να είναι για την βοήθεια , αντί να πατάω στο χέρι κάθε φορά...π.χ το Q ή το E . Θα βόλευε αρκετά...
 
Κορυφή