• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Συζήτηση για τις Προκλήσεις

vivianne

Chef
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.Ελπίζουμε και ευχόμαστε τα έπαθλα που θα δίνονται ν' αξίζουν τον κόπο μας,για να μην φθίνει με τον καιρό ο θεσμός των Προκλήσεων.Αναμενουμε λοιπόν!
 

Bolt

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλησπερα κι απο εμενα!
Απ΄ οτι ειδα τα δωρα δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο, απο την άλλη ομως πιστευω οτι για εναν μεσο παιχτη (εννοω ουτε εναν πολυ ενεργο αλλά και ουτε για εναν που μπαινει μια φορα την ημερα), θα του ειναι ευκολο να κλεισει το ιβεντ.
Οποτε για τον κοπο μας, παιρνουμε αυτο που μας αξιζει, αν και ολοι μας θα θελαμε κατι παραπανω.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Επειδή είμαι στην αλλαγή φυλής είχα αρκετό χώρο για να ξεμπερδεύω άμεσα με αυτή την, ο χαρακτηρισμός που ταιριάζει βρίσκεται στο μεγάλο δώρο.
ΧΑΖΟΜΑΡΑ.png


Ας ελπίσουμε κάποια στιγμή να αποφασίσουν να σταματήσουν να αναμασάνε αποτυχημένες συνταγές και να βάλουν την φαντασία τους να δουλέψει για να φτιάξουν κάτι ενδιαφέρον.
 

texblanco

Νέο Μέλος
Όσο περνάει ο καιρος σε ιβεντ τα δωρα είναι χειρότερα. Τυχεροί οσοι μάζευαν πηγάδια και τα αποθήκευαν, αυτα ηταν βοηθεια που αξιζε για τους παίκτες που πραγματικά ασχολούταν για ευχαρίστηση στο παιχνίδι. Τώρα οι λίγοι πιστοί που έμειναν περιμένουν παλι αυτό το κατι που θα συγκινήσει. Ουτε τωρα το ειδαμε.
 

Bolt

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Μιας και που η διαχειριση μας βοηθαει στο να πολεμαμε ολο και πιο πολυ, νομιζω πως μια καλη ιδεα θα ηταν σαν ανταμοιβη να υπηρχε ενα απο τα κτηρια που μας εδωσε χθες τη δυνατοτητα να το παρουμε με τη χρηση διαμαντιων, εννοω ενα απο αυτα που δεν μπορουμε να τα παρουμε απο την Ακαδημια Μαγειας.
Ετσι θελω να πιστευω πως μια μεγαλη μεριδα παιχτων θα ηταν ικανοποιημενη.
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Η μόνη "πρόκληση" σε όλη αυτή την ανοησία, είναι τα έπαθλα!!
Καλά, για πόσο καιρό θα θεωρεί η εταιρεία, ότι τα αποσπάσματα ξορκιών, είναι ένα πολύ σημαντικό και επιθυμητό είδος αμοιβής, που μάλιστα εδώ το δίνει και σαν έπαθλο? Λες και όσα μαζεύει κανείς μόνο από το κωδωνοστάσιο, δεν είναι υπερ-αρκετά!!
Κάνω συνέχεια, ασταμάτητα κατασκευές στην Ακαδημία Μαγείας, και πάλι αυτή την στιγμή έχω στην διάθεση μου 593 χιλιάδες αποσπάσματα!!!!!Δεν νομίζω να είμαι ο μοναδικός....
Σοβαρευτείτε λίγο και ακούστε όσα σας λέμε, όσοι σχολιάζουμε με κάθε ευκαιρία τα θέματα των αμοιβών, είτε αυτές είναι από κάτι σαν αυτό, είτε από τις περιπέτειες, είτε από τα event, είτε ακόμα κι από το κωδωνοστάσιο....
Όλοι πιστεύω συμφωνούμε, ότι κοινός στόχος και για την εταιρεία και για μας που παίζουμε, είναι να κρατά αμείωτο το ενδιαφέρον για το παιχνίδι και να προσελκύει καινούργιους παίκτες, και όχι να το απαξιώνει!! :mad:
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
εγω σε αντιθεση με ολα τα προηγουμενα παιδια εχω να πω οτι ευτυχως που μπηκε αυτο το ξεχασμενο event παλι γιατι ειχα αρχισει να βαριεμαι και να νυσταζω γενικα με το παιχνιδι.. η ''προκληση'' να κανω περισσοτερα τα 3.019.916 που ηδη εχω στην αποθηκη μου ειναι απιστευτη!!!!!!!!!!! το δε κτηριο που δινει με την ''ολοκληρωση'' του event και μονο με την σκεψη οτι τελειωνοντας το θα εχω στην κατοχη μου αυτη την υπερδυναμη πολιτισμου με εκανε και μενα να ''ολοκληρωσω'' γλυκα και βασανιστικα.. και μετα με πηρε ο μορφεας στην αγκαλια του περιμενοντας την επομενη ιδια ''προκληση'' για να ξαναξυπνησω..
 

Bobina

Chef
Το εβεντ ειναι αλλη μια κατασταση βαρεμαρας και αχρηστων επαθλων που δεν δινουν καν διαθεση συμμετοχης .
Αν δεν γινει κατι και συντομα ,πολλοι απο μας που παιζουμε χρονια και ειμαστε ενεργοι, θα την κανουμε με ελαφρα πηδηματακια απο την αφορητη πληξη. Πιανω πολλες φορες τον εαυτο μου να βαριεμαι θανασιμα να μπω να παιξω και, αν δεν ηταν η εκπληκτικη παρεα της συντροφιας μας,θα ειχα φυγει προ πολλου . Βαριομαστε .....:confused:
Δεν φτανει το νεο κεφαλαιο. Πρεπει κατι να κανετε, που θα μας γεμισει τις μπαταριες και να μας ξαναβαλει στο παιχνιδι και το παρον εβεντ σιγουρα δεν πληρει τις προυποθεσεις .
 
Τελευταία επεξεργασία:

INFERNO NEMECIC

Νέο Μέλος
οταν ελεγα εγω καποτε να αλαξουνε τα δωρα αλλα δωρα στο κωδονοστασιο αλλα δωρα στο τουρνουα σκηνων ποιο πολλα κτιρια σπανια καινουργια αλλα και παλια που δεν τα εχουνε νεοι παιχτες καποιοι ετρεξαν να κραξουν ειχα δικιο τελικα και ας ειμαι στο παιχνιδι σχεδον 1μιση χρονο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina
Κορυφή