• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το παρόν νήμα έχει ανοίξει για συγκεκριμένο λόγο και για να σας τον υπενθυμίσω ο λόγος βρίσκεται εδώ. Εάν ξεφύγει ξανά η συζήτηση, τον παρόν θα κλειδώσει.
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλημερα σας..
τελικα μετα απο τοσα μηνυματα που εχω διαβασει και επειδη εχασα την μπαλα αποφασισα να γραψω κι εγω 2-3 πραγματα που δεν εχουν καμια σχεση με προσωπικες αντιπαραθεσεις αλλα με το σχετικο νημα.. προηγουμενως ομως επιτρεψτε μου ενα σχολιο..
αν καποιος λοιπον μπει και διαβασει τα τελευταια μηνυματα με τιποτα δεν θα καταλαβει ποιο ηταν το αρχικο θεμα συζητησης.. το αρχικο θεμα λοιπον ηταν το event και αν αξιζουν τα δωρα που δινει και αν αξιζει να βαλει καποιος διαμαντια και η διαχειρηση της εταιρειας πανω σε αυτο το θεμα κλπ κλπ..
θα ηταν καλο ολοι μας λοιπον να μεινουμε σε αυτο και αν καποιος εχει να γραψει κατι σχετικο ευχαριστως να τον διαβασουμε.. οτιδηποτε αλλο θα μπορουσε να γραφτει σε προσωπικα μηνυματα.. τετοιες αντιπαραθεσεις δεν βγαζουν καπου φιλοι μου να ειστε σιγουροι και το μονο αποτελεσμα τους ειναι να συμμετεχουν ολο και λιγοτεροι σε αυτο το βημα που εχουμε απενατι στους διαχειριστες και την εταιρεια κυριως..
σε οτι αφορα το θεμα μας λοιπον η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι επειδη το παιχνιδι πλεον εχει ''κολλησει'' η εταιρεια κανει σπασμωδικες κινησεις ετσι ωστε να παραμεινει κερδοφορο.. δυστυχως μονο τα αντιθετα αποτελεσματα εχουν αυτες οι κινησεις μιας και αντι τα ''δωρα'' που προσφερει να γινονται πιο ελκυστικα (ετσι ωστε εστω και αν καποιος θελει και μπορει να βαλει στο χερι στην τσεπη) για να τα αποκτησει πλεον εχει φτασει στο σημειο να δινει καποια κτηρια νορμαλ (που δεν εχουν καμια σχεση συγκριτικα με αυτα που περναμε σε παλαιοτερες εκδηλωσεις) αλλα δυστυχως χωρις την δυνατοτητα (στην πλειψηφια) να βαλεις στην πολη σου καποιο κτηριο με τις μεγιστες δυνατοτητες παραγωγης του..
 
Κορυφή