• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Σπιρτόζικο Ρακούν

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να αναφέρω ένα πρόβλημα με το συγκεκριμένο κτήριο. Παρόλο που το έχω στο 10 επίπεδο και ταϊσμένο δεν αποδίδει το 200% που θα έπρεπε. Το κατάλαβα γιατί το έχω επί μονίμου βάσεως στην επιλογή των πόντων γνώσεων. Είναι η δεύτερη ημέρα που δεν το δίνει.
Ευχαριστώ.
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Έπειτα από έλεγχο που διενεργήθηκε, δε διαπιστώθηκε κάποιο σφάλμα, παρακαλούμε κάντε εκκαθάριση της προσωρινής σας μνήμης για να σας εμφανιστούν οι σωστές τιμές.
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Έκανα απεγκατάσταση το παιχνίδι στο κινητό και το ξαναεγκατέστησα. Τάισα το ρακούν και ξανά τα ίδια 4 πγ μου έδωσε αντί για 12 που έδινε. Μάλλον κάτι λάθος έγινε με την νέα έκδοση?
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Είναι όντως πρόβλημα αλλά στο οπτικό κομμάτι και μόνο στην εφαρμογή. Στην έκδοση από υπολογιστή φαίνεται κανονικά και οι πόροι επίσης λαμβάνονται κανονικά και στις δύο εκδόσεις.
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα, ναι στο υπολογιστή το αποδίδει κανονικά μόνο στο κινητό υπάρχει πρόβλημα.
 
Κορυφή