• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Πρόσβαση στο Δένδρο Έρευνας (1.46)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest

Πρόβλημα με το Δένδρο Έρευνας



Έχουμε λάβει σε διάφορους servers αναφορές για προβλήματα πρόσβασης στο Δένδρο Έρευνας σε αρκετούς χρήστες, μετά την εφαρμογή της 1.46.

Αυτή τη στιγμή, η ομάδα Ανάπτυξης προσπαθεί για την επίλυσή του.

Παρακαλούμε, βεβαιωθείτε πριν επικοινωνήσετε με την Υποστήριξη ότι έχετε πραγματοποιήσει καθαρισμό της cache και των cookies του προγράμματος περιήγησης που χρησιμοποείτε!

Ζητούμε την κατανόησή σας! Για οποιαδήποτε εξέλιξη θα ενημερωθείτε από εδώ.
 

DeletedUser3

Guest
@asterismos : Δεν ισχυριστήκαμε ότι έχουν όλοι οι χρήστες το συγκεκριμένο πρόβλημα.
 

DeletedUser1457

Guest
Ναι ,εχω προβλημα. Δεν με βαζει στην ερευνα . Η φορτηση μενει ημιτελης .
Ελπιζω οτι θα αποκατασταθει το προβλημα και ευχαριστουμε για την ενημερωση .
 

Sunshine66

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλησπέρα. Καί σέ μένα ὑπάρχει πρόβλημα, ὅπως καί ἀρκετά μέλη τῆς ὁμάδος μου. Μόλις πατᾶμε ἔρευνα, «μαυριίζει» ἡ ὁθόνη, πάει νά φορτώσει και κολλάει ἐκεῖ. Περιμένουμε νά μᾶς ἐνημερώσετε ὅταν τό πρόβλημα βρεῖ τήν λύση του.
 

DeletedUser1240

Guest
Καλησπέρα σας.
Επιβεβαιώνω και εγώ το πρόβλημα... δεν με βάζει στην έρευνα και η φόρτωση μένει ημιτελής... .
Αναμένουμε νέα σας...
Ευχαριστώ
 

DeletedUser3

Guest
Η αιτία του προβλήματος εντοπίστηκε και η επίλυσή του είναι ζήτημα μερικών ωρών.

Ευχαριστούμε για την ψυχραιμία που επιδείξατε κατά τη διάρκεια αυτής της όχι και τόσο ευχάριστης διαδικασίας!
 

DeletedUser1065

Guest
Καλησπέρα.

Υπήρχε πρόβλημα και στο άνοιγμα του χάρτη, το οποίο δεν εντοπίστηκε απο πολλούς μάλλον λόγω του ότι δεν υπάρχει τρέχον τουρνουά.

Αυτό έχει λυθεί πλέον και αναμένουμε να λυθεί και το πρόβλημα με την Ερευνα σύντομα.
 

DeletedUser1065

Guest
Λύθηκε και το πρόβλημα με την είσοδο στην Ερευνα.

Εαν έχετε ακόμη πρόβλημα, καθαρίστε την cache και τα cookies, και στη συνέχεια επικοινωνήστε με την Υποστήριξη.
 

j.k.

Chef
Ωραια εφτιαξε.
Χαλασε η αγορα ομως
Μου βγαζει πρωτα τα 3 αστερια και τις μεγαλυτερες ποσοτητες και οχι με την σειρα μαρμαρο- σιδερο- ξυλο- κρυσταλο ...
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα σας,
δεν υπάρχει πρόβλημα με την αγορά. Μπορείτε να δείτε τις διορθώσεις σφαλμάτων εδώ
 

DeletedUser1457

Guest
Το προβλημα αποκατασταθηκε απ οτι βλεπω . Ολα σε μενα λειτουργουν κανονικοτατα πλεον.
Ευχαριστουμε για τη γρηγορη επιλυση του προβληματος.
 

DeletedUser1240

Guest
Καλησπέρα σας.
Επιβεβαιώνω και εγώ το πρόβλημα... δεν με βάζει στην έρευνα και η φόρτωση μένει ημιτελής... .
Αναμένουμε νέα σας...
Ευχαριστώ

Σε καινούργιο έλεγχο... το πρόβλημα έχει πλέον ξεπεραστεί... Ευχαριστούμε
 
Κορυφή