• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόβλημα στις μάχες

Πριν λίγο ξεκίνησα μια μάχη και αναγκάστηκα να ανανεώσω τη σελίδα 3-4 φορές, γιατί κολλούσε κατα τη διάρκεια και συγκεκριμένα σε δικές μου επιθέσεις. Ο χαρακτήρας προχωρούσε στις θέσεις που έπρεπε, αλλά δεν ολοκλήρωνε την επίθεση.
 

DeletedUser118

Guest
Θα βοηθούσε πολύ περισσότερο να δώσετε λεπτομέρειες.
Η μάχη γινόταν στο αυτόματο;
Έχετε κάνει εκκαθάριση της κρυφής μνήμης και των cookie μετά την αναβάθμιση;
Ποιον browser χρησιμοποιείτε;
 
Όχι αυτόματο, browser Firefox με ρυθμίσεις να καθαρίζει η μνημη cache κ cookies σε καθε κλείσιμο.
 

DeletedUser118

Guest
Μερικές ερωτήσεις ακόμη.

Το σφάλμα παρουσιαζόταν κάθε φορά που επιλέγατε να κάνετε κίνηση εσείς με οποιαδήποτε από τις στρατιές σας ή με συγκεκριμένη μονάδα;
Είχατε αρκετή ώρα την σελίδα του παιχνιδιού ανοιχτή;
 
Συνέβει σε δικές μου κινήσεις με 2 τουλαχιστον μονάδες, Εντ και Ξιφομάχο. Περίμενα πάνω απο λεπτό πριν ανανεώσω τη σελίδα.
 

DeletedUser30

Guest
Δοκιμασε επιταχυνση υλικου ενεργοποιηση-απενεργοποιηση..
 

DeletedUser118

Guest
Όταν ρωτήσαμε αν είχατε αρκετή ώρα ανοιχτή την σελίδα του παιχνιδιού δεν εννοούσαμε αν περιμένατε ώρα πριν την ανανεώσετε, αλλά, αν είχατε εκτελέσει πολλές ενέργειες πριν, άρα είχατε και ανοιχτή την σελίδα του παιχνιδιού ώρα.

Το φαινόμενο αυτό παρουσιάζεται μετά από κάποιες μάχες ή σε κάθε μάχη που κάνετε;
 
Αν είχε φορτώσει πολυ το flash εννοείς? Όχι, μόλις το είχα ανοίξει, δεν υπήρχε άλλη καρτέλα ανοιχτή και ήταν το μόνο που έτρεχε εκείνη την ώρα. Τέσπα, το πρόβλημα φαίνεται να διορθώθηκε σήμερα, ολοκλήρωσα επαρχία μόνο με μάχες και έτρεχε χωρίς πρόβλημα. Αν εμφανιστεί ξανά, θα ενήμερώσω.
 

DeletedUser30

Guest
Κοιταξε και την ποιοτητα γραφικων μαχης απο τις ρυθμισεις για καλο και για κακο εγω την εχω παντα στην χαμηλη αδερφε ..
 
Κορυφή