• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόβλημα στην σύνδεση και στις αποστολές.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1411
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1411

Guest
Καλημέρα σε όλους.
Έχω πρόβλημα στην σύνδεση. Για να είμαι ακριβής, όταν αποσυνδέομαι από έναν λογαριασμό, και πάω να μπω σ' έναν άλλον, μου βγαζει error, και μετά δεν μπορώ να συνδεθώ στο παιχνίδι. Ο μόνος τρόπος, είναι να κάνω επανεκκίνηση του υπολογιστή, για να με αφήσει να μπω στον δεύτερο λογαριασμό μου.
Το ίδιο πρόβλημα μου ανέφεραν και κάποια άλλα παιδιά της ομάδας μου.

Επίσης, όταν κάνω απόρριψη μιας αποστολής για να πάω στην επόμενη, (μετά από 2-3 απορρίψεις) κολλάει και δεν εμφανίζει καμία. Πρέπει να κάνω επανεκκίνηση του παιχνιδιού για να μου τις ανοίξει εκ νέου.

Γνωρίζει κάποιος σχετικά με τα παραπάνω;

Σας ευχαριστώ πολύ.
 

DeletedUser118

Guest
Δεν χρειάζεται να κάνετε επανεκκίνηση του υπολογιστή σας, απλώς φροντίστε να κλείνετε τον browser, σε τέτοιες περιπτώσεις.

Στο θέμα των αποστολών, έχει παρουσιαστεί και παλαιότερα, δεν βοηθά καθόλου το να απορρίπτεται τις αποστολές με την ταχύτητα του Flash. Φροντίστε να τις απορρίπτεται με σταθερά κλικ, και να περιμένετε να ανταποκριθούν τα παράθυρα.
 

DeletedUser1411

Guest
Έκλεινα τον browser, δοκίμαζα και άλλους, αλλά δεν γινόταν τίποτα. Μόνο κάνοντας επανεκκίνηση υπολογιστή, μπορούσα να μπω σε άλλο λογαριασμό. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα είχαν και άλλα άτομα της ομάδας μου.
Το πρόβλημα έχει τακτοποιηθεί όμως πλέον, με ενημέρωση που έγινε πριν 2-3 ώρες στον "κόσμο" μου.

Όσο για τις αποστολές, έκανα ακριβώς αυτό που μου προτείνεις. Αλλά εξακολουθούσα να έχω πρόβλημα.
Το θέμα είναι, πως παραδόξως με την ενημέρωση που έγινε, και αυτό διορθώθηκε.

Εάν ευθύνεστε για την λύση που δόθηκε, σας ευχαριστώ θερμά!

Υ.Γ
Όπως και να έχει, ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση.
 

DeletedUser118

Guest
Γενικότερα κατά καιρούς ενδέχεται να παρουσιαστούν προβλήματα επιδόσεων. Με σιγουριά λέμε ότι δεν μπορεί το παιχνίδι να επηρεάσει το σύστημα σας.

Σε κάθε αναβάθμιση λύνονται αμέτρητα προβλήματα, απλώς στις σημειώσεις αναφέρονται τα πιο σημαντικά, και επιφανειακά.

Καλή σας συνέχεια.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή