• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Πρόβλημα με flash player

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser130

Guest
Προσπαθώ να μπω στο παιχνίδι ,μου ζητά να εγκαταστήσω το adope μόνο που είναι ήδη εγκατεστημένο και ενημερώνεται αυτόματα ,κάτι που μου βγάζει και ώς μήνυμα. δε γνωρίζω πως ανεβαίνουν φωτο αποθηκευμενες στη ζωγραφική με αυτό που έχετε. Ευχαριστώ.
 

DeletedUser3

Guest
Τα βήματα που προτείνουμε σε τέτοιες περιπτώσεις είναι τα εξής:

1. Δοκιμάστε να τρέξετε το Mozilla (συνήθως ο Μοzilla τρώει αυτό το κόλλημα) ως διαχειριστής, πατώντας στο εικονίδιο του Μοzilla δεξί κλικ και "Εκτέλεση ως διαχειριστής".
Αν δεν δουλέψει...
2. Απεγκατάσταση του flash σύμφωνα με τις οδηγίες της Adobe.
3. Απεγκατάσταση του Mozilla.
4. Επανεκκίνηση του υπολογιστή.
5.Επανεγκατάσταση της τελευταίας έκδοσης του Mozilla.
6. Επανεγκατάσταση της τελευταίας έκδοσης του Flash.
 

DeletedUser3

Guest
Δηλαδή δεν μπορείτε να μπείτε από κανένα browser στο Elvenar; Ούτε εκτελώντας τον Browser ως διαχειριστής;
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Όχι, προσωπικά χρησιμοποιώ τον browser των windows. Μόλις διάβασα στο ίντερνετ ότι υπάρχει ευπάθεια με όλες τις εκδόσεις της adobe.
 

DeletedUser3

Guest
Διασταυρώσαμε ότι το πρόβλημα όντως είναι γενικό. Θα ακολουθήσει αργότερα ενημέρωση... Προς το παρόν υπομονή...
 

DeletedUser349

Guest
Δεν νομίζω να έχουν όλοι το ίδιο πρόβλημα, εμένα με βάζει κανονικά από Google Chrome browser, εκτός και διορθώθηκε το πρόβλημα..
 

DeletedUser3

Guest
Δεν εμφανίζεται σε όλους, όντως...

Με 22.0.0.209 στο flash και 47.0 στο Mozilla λειτουργεί κανονικά. Δεν ξέρω (και δεν θέλω να μάθω :p) αν ευθύνεται η 47.0.1 του Mozilla.
 
Κορυφή