• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Ατελής Αναφορά] Πρόβλημα με αποστολή μηνυμάτων

evaki498

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σας!

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με την αποστολή κυκλικών μηνυμάτων στη συντροφιά μου. Συγκεκριμένα έστειλα στις 3/7 στις 12:36 π.μ. συμπληρωματικό μήνυμα σε ήδη υπάρχον. Όμως αυτό δεν ελήφθη από κάποια μέλη της συντροφιάς μου. Όταν το αντιλήφθηκα αυτό δοκίμασα στις 4/7 στις 9:26 μ.μ. να ξαναστείλω το ίδιο ίδιο μήνυμα στο υπάρχον, όπως και πριν. Πάλι δεν ελήφθη από όλα τα μέλη της συντροφιάς. Άλλα μέλη της συντροφιάς μου είναι σε θέση να στέλνουν ομαδικά μηνύματα, τα οποία είναι ορατά απ' όλη τη συντροφιά.

Τι μπορεί να συμβαίνει;

Ευχαριστώ!
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερα σου.. οταν εστειλες για δευτερη φορα το μηνυμα στις 4/7 οπως λες τα ιδια ατομα δεν το ελαβαν;; αν ναι τοτε προφανως ειχαν σβησει το συγκεκριμενο μηνυμα οταν το εστειλες απο την πρωτη πρωτη φορα πριν το συμπληρωματικο.. να ξερεις οταν σβησεις ενα μηνυμα ειτε ομαδικο ειτε ατομικο οτι και να γραψει καποιος σε αυτο το μηνυμα ποτε δεν προκειτε να το λαβεις.. δοκιμασε λοιπον να στειλεις ενα καινουργιο και οχι συμπληρωματικο κι αν δεν το λαβουν ολοι τοτε θα υπαρχει προβλημα.. απ οσο βλεπω και ξερω δεν υπαρχει τετοιο θεμα μεχρι στιγμης στην συντροφια μας..
 
Τελευταία επεξεργασία:

evaki498

Νέο Μέλος
Απ' όσο γνωρίζω δεν το έχουν σβήσει το μήνυμα τα συγκεκριμένα άτομα. Έστειλα καινούργιο μήνυμα και φαίνεται μάλλον ότι το έχουν λάβει (με όσους έχω μιλήσει δηλαδή).
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
οπως και να εχει αν η καινουργια προσπαθεια ηταν-ειναι επιτυχημενη τοτε ολα καλα..
 
Κορυφή