• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Προσωρινη αποθηκευση κτιριων για αναδιαμορφωση πολης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1861

Guest
Καλησπερα.. μετα απο πολλες φορες που καηκα να φτιαξω την πολη μου να ειναι πιο "βολικη" απο αποψη χωρου, σκεφτηκα ποσο πιο ευκολο θα ηταν αν μπορουσαμε στην επεξεργασια να υπαρχει η επιλογη να αποθηκευτουν τα κτιρια προσωρινα κ να αδειασει τελειως η πολη να μπορουμε να την ξαναφτιαξουμε χωρις να πηγαινουμε τα κτιρια γυρω γυρω λες κ παιζουμε κυνηγητο.. πιστευω θα μας βοηθουσε αρκετα κατι τετοιο..
 

DeletedUser3

Guest
Η προσωρινή αποθήκευση όλων των κτιρίων δεν πρόκειται να υλοποιηθεί, δεδομένου ότι πρόσφατα δημιουργήθηκε το Ξόρκι της Τηλεμεταφοράς με βασικό σκοπό το να επιτρέπει την προσωρινή αποθήκευση μεμονωμένων Κτιρίων στο Απόθεμα και να διευκολύνει την αναδιάταξη των Κτιρίων αντί για τη διαγραφή τους.
 

DeletedUser1861

Guest
Το ξορκι τηλεμεταφορας τα αποθηκευει μονιμα στα αποθεματα κ δεν λειτουργει σε ολα τα κτιρια.. εγω μιλησα κ προσωρινη αποθηκευση οσο κανεις επεξεργασια της πολης, να αδειαζει τελειως η πολη μεχρι να ξαναβγεις απο την επεξεργασια.. οχι για μονιμη αποθηκευση..
 
@GreekArrow3 Η ανυπαρξία της προσωρινής αποθήκευσης αποτελεί μέρος της πρόκλησης της διαχείρισης χώρου και δε θα αλλάξει. Έχει γίνει θέμα και στο παρελθόν αρκετές φορές, η απάντηση ήταν πάντα αρνητική.
 
Κορυφή