• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Προπύργιο Νάνων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser176
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser176

Guest
Καλησπέρα , τις τελευταίες μέρες παρατηρήσαμε ότι οι ακροβάτες του ξίφους που παράγονται στο Προπύργιο Νάνων δεν προστίθενται πια στον στρατώνα αλλά κυριολεκτικά χάνονται. Συμβαίνει σε διάφορα μέλη από την συντροφιά μας όπως και σε μένα και μάλλον είναι και μέρες τώρα που το κάνει . Γνωρίζετε κάτι για αυτό ??
 

DeletedUser118

Guest
Είμαι γνωστό πρόβλημα. Οι τεχνικοί είναι ενήμεροι και δουλεύουν για την επίλυση του.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
μόλις διάβασα το πόστ τσεκάρισα το απόθεμα που είχα στον στρατώνα πρίν και μετά που μάζεψα τους χορευτές. Μου προστέθηκαν κανονικά οι μονάδες που έβγαλε το προπύργιο.
 

DeletedUser176

Guest
μαλιστα...., και να υποθεσω πως για αποζημιωση των μοναδων που εχουν χαθει και θα χανονται μεχρι να το φτιαξετε ουτε λογος ...
 

DeletedUser118

Guest
Αρχικά εμείς δεν θα φτιάξουμε τίποτα. Έπειτα το θέμα αποζημίωσης δεν το αποφασίζουμε εμείς. Θα το θέσουμε στην εταιρεία και αν δοθεί το πράσινο φως τότε ευχαρίστως θα αποζημιωθούν όσοι επικοινωνήσουν με το κέντρο υποστήριξης.
 

DeletedUser176

Guest
έστειλα αιτημα λοιπον και στην υποστηριξη, ευχαριστώ
 
Κορυφή