• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Προβλήματα στις οδηγίες των Αποστολών

DeletedUser3

Guest
Δεν είναι τυπογραφικό. Είναι απλά ακόμα ένα bug :(
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ευχαριστω για την απαντηση....και αλλο ενα λοιπον μιας και το βρηκα.https://gyazo.com/fdbbcb1cf3985625cbbd426a4632cd15 δεν πειραζει.μικρο το κακο.απλα θα υπολογιζουμε τον αριθμο που λεει στην μπαρα δεξια και οχι οτι γραφει.καλη εβδομαδα!
 

DeletedUser3

Guest
Μετά από έλεγχο που κάναμε σε όλες τις αποστολές, φαίνεται ότι αρκετές αποστολές για κάποιο λόγο εμφανίζουν στην περιγραφή τους λανθασμένες οδηγίες.

Παρακαλείστε όλοι να ελέγχετε στο πλαίσιο για το πλήθος των απαιτούμενων πόρων σε κάθε αποστολή.

Έχουμε ζητήσει ήδη από τους τεχνικούς να ελέγξουν τι ευθύνεται για το συγκεκριμένο πρόβλημα, η λύση όμως δεν γνωρίζουμε πότε έλθει, ούτε στον ελληνικό, ούτε σε άλλους servers που παρουσιάστηκε το πρόβλημα.
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερες
αφου λεει για αποστολες το βαζω εδω πιστευω να το πετυχα αυτη την φορα:D
λογικα εννοει την 24 γιατι 34 δεν υπαρχει τουλαχιστον προς το παρον
σωστα?

d43e194339c44a56bb8ccb0df504b5aa.png
 

DeletedUser3

Guest
Σωστά!

Ακόμα ένα που θα δημιουργήσει σίγουρα πρόβλημα!
e7c3448349854a2cb5d10192992f4266.png


Η αποστολή ζητάει κανονικά: Ολοκλήρωσε την αναβάθμιση 3 Κτιρίων στο επίπεδο 4 ή παραπάνω.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
να κανω και αλλη μια ερωτηση...ειμαι στην αποστολη του ιβεντ φιαξε το ξορκι ισχυς των προμηθειων.πατησα οκ,το εβαλα να γινεται και γυρνοντας τωρα απο τη δουλεια μαζεψα το ξορκι απο την ακαδημια μαγειας.το ξορκι δεν μετρησε και πρεπει να περιμενω αλλες 10 ωρες...το να υπαρχει θεμα με την διαφορα του δοτη με αυτα που ζηταει η μπαρα οκ το παραβλεπουμε,αλλα να χανουμε χρονο με κατι τετοιο που απαιτει ενα 10ωρο παραγωγης ειναι σοβαρο θεμα δεν νομιζετε?ευχαριστω!
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Ωραίος ο διαγωνισμός παιδιά, αλλά όντως είναι πολύ σπαστικά όλα αυτά... Δεν πειράζει... Την άλλη φορά καλύτερα!

Φίλε @mpoultoza69 έπαθα ακριβώς το ίδιο. Κι επειδή με αποστολές τον τελευταίο καιρό γίνεται χαμός, προσωπικά στέλνω στην υποστήριξη, βλέπουν ότι υπάρχει πρόβλημα και τις ξεκολλάνε. Στείλε λοιπόν. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ηδη εχω γραψει εδω.δεν μπορω να το ξαναγραψω στην υποστηριξη.....
 

DeletedUser3

Guest
Το forum εξυπηρετεί το σκοπό της ενημέρωσης των χρηστών. Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση.

Προκειμένου όμως να επιλυθεί το οποιοδήποτε πρόβλημα, πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει αίτημα υποστήριξης.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπερα εστειλα και στην υποστηριξη γι αυτο το θεμα.επειδη ομως δεν μπορω να το σβησω απο εδω ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα.ευχαριστω πολυ.
 

DeletedUser3

Guest
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Υπάρχουν αρκετοί σημαντικοί λόγοι όμως που πρέπει να υπάρχει οπωσδήποτε αίτημα υποστήριξης για να ολοκληρωθεί οποιαδήποτε αποστολή.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
εχω στιλει ηδη αιτηματα υποστηριξεις και απλα κανω ενα σχολιο εδω: Το event πολυ καλο αλλα πολυ προχειρο μετα απο ολα αυτα τα προβληματα με τις αποστολες. Δεν ειναι δυνατο να πρεπει να φτιαχνεις νεα κτιρια μπας και μαζεψεις αυτα που ζητανε οι αποστολες οταν εστω λογο χρονου που παιζεις το παιχνιδι μπορεις να τα μαζεψεις αναβαθμιζοντας τα υπαρχονται "μεγαλα" σου κτιρια και στο τελος να μη στα δεχεται. Το ιδιο ειχα παθει με το προηγουμενο (και τελικα δεν τον ολοκληρωσα ποτε) και το ιδιο φαινεται να παθενω και τωρα. Ελπιζω στην συντομη λυση των προβληματων αλλιως δεν μια ικανοποιητικη επεκταση του event.

Ευχαριστω
 

Beren

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Θα μπορούσες κι εσύ όπως όλος ο κόσμος να φτιάξεις μερικά εργοστάσια μαρμάρου από την αρχή και να ξεμπερδέψεις, αλλά μάλλον το να αναβαθμίσεις τα κτίρια που έχεις θα σου είναι πιο εύκολο...
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Θα μπορούσες κι εσύ όπως όλος ο κόσμος να φτιάξεις μερικά εργοστάσια μαρμάρου από την αρχή και να ξεμπερδέψεις, αλλά μάλλον το να αναβαθμίσεις τα κτίρια που έχεις θα σου είναι πιο εύκολο...

φιλε οι χρονοι που ειμαι στο παιχνιδι κατα βαση με βοηθαει να αναβαθμιζω τα υπαρχοντα κτιρια μου απ' το να φτιαχνω νεα μικρα.
τελοσπαντων, ας ειναι καλα η ΟΔ που βοηθησε να λυθει το προβλημα.
 

DeletedUser238

Guest
http://prntscr.com/c5ia4k

Ποιο είναι το επίπεδο των κτηρίων μπορεί καποιος να απαντήσει? Τα έχω φτάσει το 6 και δεν το δεχεται η αποστολη.
Ευχαριστώ
 

DeletedUser3

Guest
Κανονικά η αποστολή που βρίσκεσαι, έπρεπε να αναγράφει:

Ολοκλήρωσε την αναβάθμιση 5 Κτιρίων στο Επίπεδο 6 ή παραπάνω.

Εάν λοιπόν δεν φαίνεται να προχωράει, με ένα αίτημα υποστήριξης μπορούμε να το δούμε.
 

DeletedUser238

Guest
Ευχαριστώ έστειλα υποστήριξη , θα συνεχίσουμε την επίλυση του προβλήματος εκεί.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Στην αποστολή με τις αναβαθμίσεις υπάρχει και άλλο ένα πρόβλημα εκτός από την λάθος διατύπωση. Αν ολοκληρωθεί μια αναβάθμιση και δεν είναι κάποιος on-line όταν ολοκληρωθεί η αναβάθμιση, η αναβάθμιση δεν καταμετρείται. Αναγκαστικά πάω το 5ο μου κτίριο στο επίπεδο 7 διότι έχασα μια αναβάθμιση. Το τουρνουά είναι καλό αλλά η προχειρότητα της εταιρείας σε κάποια πράγματα παραμένει.
 
Κορυφή