• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Περί επεκτάσεων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser134

Guest
Υπάρχει περίπτωση σε μελλοντικές εκδόσεις να δοθεί περιθώριο για επεκτάσεις από ξεκλειδωμένες επαρχίες? Γιατί έχω φτάσει στο όριο και έχω ακόμα 23 τετράγωνα να ξεκλειδώσω στην πόλη μου.

Ξέρει κάποιος αν το σκέφτονται καν, ή η μόνη επιλογή είναι πλέον με διαμάντια?
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
εμενα οταν εφτασα στο ιδιο κοματι μου απαντισαν οτι τα ελευθερα τετραγωνα ειναι ειτε για τα διαμαντια ειτε για τις μελοντικες επεκτασεις που θα δινουν τα κεφαλαια.
 

DeletedUser118

Guest
Οι επεκτάσεις που υπάρχουν αυτή τη στιγμή στην πόλη είναι μετρημένες, και μπορούν να ανοιχθούν όλες.

Οι τρόποι είναι τρεις, και για κάθε έναν υπάρχει διαθέσιμος συγκεκριμένος αριθμός επεκτάσεων.
  1. Επεκτάσεις ερευνών
  2. Επεκτάσεις επαρχιών
  3. Premium επεκτάσεις
Όλοι οι παίκτες μπορούν να τοποθετήσουν δωρεάν τις δύο πρώτες κατηγορίες, αρκεί να ξεκλειδώσουν τις απαραίτητες έρευνες, ή να ολοκληρώσουν τις απαραίτητες επαρχίες.

Από εκεί και πέρα, όσοι πληρώσουν τις premium επεκτάσεις θα έχουν διαθέσιμο ολόκληρο το πλέγμα της πόλης.

Σε μελλοντική φυλή ενδεχομένως να προστεθούν κι άλλες επεκτάσεις. Αν γίνει κάτι τέτοιο θα συνοδεύεται και με επέκταση του πλέγματος της πόλης. Άρα, θα ισχύουν και πάλι τα ίδια.
 

DeletedUser134

Guest
Οπότε δηλαδή θα πρέπει να περιμένουμε τα επόμενα κεφάλαια. Βέβαια καλό θα ήταν να κάνουν απελευθερώσουν και άλλες επεκτάσεις δωρεάν ώστε να μην πάνε χαμένες οι ξεκλειδωμένες επαρχίες. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. :)
 

DeletedUser1165

Guest
Μπορει να μου πει καποιος, ποσες ειναι οι μεγιστες επεκτασεις, που μπορει να φτασει κανεις, χωρις διαμαντια? Στο wiki δεν βρισκω κατι.
 
Κορυφή