• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Aπορρίπτεται] ΠΟΝΤΟΙ ΓΝΩΣΗΣ ΣΕ ΕΡΕΥΝΕΣ

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Καλησπερα σε ολους μια ιδεα που εχω ειναι να μπορουνε γειτονες αλλα και μελη συμαχιας να μπορουν να βαζουν ποντους γνωσης και στου αλλου την ερευνα
αν χρειαζεται να τελειωσει καποια ερευνα απο το να περιμενει
Σιγουρα αφου μπορει να βαλει ποντους γνωσεις στα αρχαια θαυματα σιγουρα θα γινεται να γινει
Να μπορει να βοηθαει ο ενας τον αλλον στης ερευνες
 

vivianne

Chef
Καλησπερα σε ολους μια ιδεα που εχω ειναι να μπορουνε γειτονες αλλα και μελη συμαχιας να μπορουν να βαζουν ποντους γνωσης και στου αλλου την ερευνα
αν χρειαζεται να τελειωσει καποια ερευνα απο το να περιμενει
Σιγουρα αφου μπορει να βαλει ποντους γνωσεις στα αρχαια θαυματα σιγουρα θα γινεται να γινει
Να μπορει να βοηθαει ο ενας τον αλλον στης ερευνες
Καλημέρα!Χρόνια πολλά!
Παλαιότερα μπορούσαμε να χρησιμοποιούμε στις έρευνες και τα πακέτα πόντων γνώσης.Όμως αυτό σταμάτησε διότι κάποιοι παίκτες είχαν 2ους ή και περισσοτερους χαρακτηρες στην ίδια συμμαχία ή γενικότερα στο παιχνίδι και τους προωθουσαν με τα πακετα που κέρδιζαν απο τα κλεισίματα των αρχαίων θαυμάτων.Είναι δίκαιο για όλους να χρησιμοποιούνται μόνο οι πόντοι γνώσης απο την μπάρα για τις έρευνες.Έτσι κι αλλιώς σε κάποιες φυλές χρειάζεται αρκετός χρόνος για να συγκεντρωθούν τα αγαθά της φυλής που αφορούν τις έρευνες,οπότε οι πόντοι γνώσης είναι το πιο εύκολο κομμάτι.
 
Κορυφή