• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ουνουριο

Antzella

Νέο Μέλος
Καλησπερα παιδια!!
Παρακαλω σχετικα με το ουνουριο..μονο απο την αγορα το λαμβανουμε η και απο καποια κτηρια απο δρομενα η εστω καποιο θαυμα?
Οποιαδηποτε πληροφορια σχετικα θα μου ειναι πολυ χρησιμη..
Ευχαριστω πολυ!!
 
Για ονουριο, εχει 2 θαυματα, Ναο των Πνευματων που δινει ονουριο ανα σεντουκι κωδωνοστασιου και ανα συλλογη νομισματος event και τον Πυργο Βαλοριανης Σφραγιδας για απομειωση. Γενικα θελει υπομονη το ονουριο, δεν εφτασα ακομα, αλλα ακουω πολλους που γκρινιαζουν οτι δε μαζευεται ευκολα.
 

Antzella

Νέο Μέλος
Για ονουριο, εχει 2 θαυματα, Ναο των Πνευματων που δινει ονουριο ανα σεντουκι κωδωνοστασιου και ανα συλλογη νομισματος event και τον Πυργο Βαλοριανης Σφραγιδας για απομειωση. Γενικα θελει υπομονη το ονουριο, δεν εφτασα ακομα, αλλα ακουω πολλους που γκρινιαζουν οτι δε μαζευεται ευκολα.
Καλησπερα! Μολις μπηκα πραματευταδες και ναι ειδα τα θαυματα που αναφερεις,αλλα δυστυχως ειναι 2 κεφαλαια μετα..
...μεχρι τοτε θα εχουμε βγει στην συνταξη...
..και ευχαριστω πολυ επισης και για την πληροφορια σχετικα με το expess...αλλα δεν το εχω ολοκληρωσει...οποτε υπομονη...
..απλα αναρωτιομουν αν καποιο απο τα μικρα οπως ο κηπος μπονσαι που δινουν σπορα...ισως σε τελικη αναβαθμιση μηπως εδιναν....
αλλα μαλλον οχι...αν κρινω απο τις συζητησεις σχετικα με το ουνουριο..
Να ειστε καλα παιδια και ευχαριστω και παλι!!
 

Antzella

Νέο Μέλος
θα ηθελα να συμπληρωσω πως αλλη μια πηγη Ονουριου ειναι το εξελισσομενο κτιριο Express Boblin αναβαθμισμενο στο προτελευταιο κεφαλαιο
Καλημερα! Συγνωμη αλλα δεν εχω καταλαβει κατι..
Οταν λες (αναβαθμισμενο στο προτελευταιο κεφαλαιο) εννοεις οτι πρεπει πρωτα να τελειωσω τους πραματευταδες και να μπω στο ομαδικο πνευμα?? οπου τοτε απο σπορα θα αρχισει να δινει ουνουριο?? σορυ αλλα εχω μπερδευτει λιγο με αυτο...η μαλλον δεν με συμφερει να το πιστεψω χααχχα
Ευχαριστω!!!
 
Ναι . ακριβως ετσι, θα πρεπει να εισαι τουλαχιστον στο κεφαλαιο Ομαδικο Πνευμα και να το αναβαθμισεις κι αυτο! Εμένα μου δινει 7520 την ημερα.
 

Antzella

Νέο Μέλος
Ναι . ακριβως ετσι, θα πρεπει να εισαι τουλαχιστον στο κεφαλαιο Ομαδικο Πνευμα και να το αναβαθμισεις κι αυτο! Εμένα μου δινει 7520 την ημερα.
Το υποπτευομουν και το φοβομουν... και απλα μου το βεβαιωσες.. οκ τωρα επαθα...καταθλιψη...αχαχααα αμαν βρε παιδια...δυσκολευει πολυ το πραγμα...
Παντως ευχαριστω πολυ! Να εισαι τελεια καλα!!
 
Κορυφή