• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Ξόρκι Επαναφοράς

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
δυσαρεστη αυτή η εξελιξη...αν είναι να περιμενουμε μεχρι το τελος του 18 για τα ξόρκια επαναφορας σημαινει πως δεν θα μπορούμε να αναβαθμίσουμε τα μαγικα εργαστηρια που εχουμε παρει με διαμαντια με το που θα μπει η νεα φυλη,ισως και κατά συνεπεια θα εχουμε ένα θεμα με προμήθειες η τουλάχιστον θα εχω εγω με τους ρυθμους και τον τροπο που παιζω λογω δουλειας.εχουμε μαζεψει σαν συντροφια αρκετα σχεδια από τα σεντούκια που εχουμε ανοιξει,και θεωρω πως δεν είναι ότι καλυτερο ολο αυτό.με βοηθουσαν οι παραπανω προμήθειες που θα μπορουσα να εχω μιας και εχω 10 μαγικα εργαστηρια στην πολη μου.τωρα απλα την πατησα μαλλον.ισως εάν μεχρι να γινει αυτό με τα ξόρκια να είχαμε στη διαθεση μας τα σχεδια σαν απλα σχεδια όπως πριν και όχι σαν ξόρκια επαναφορας? θα μπορουσε να προωθηθεί σαν ιδεα? ευχαριστω πολυ
 

DeletedUser3

Guest
Τα Σχέδια, μπορείτε να τα χρησιμοποιείτε κανονικά. Δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτό. Απλά καθυστερεί η δυνατότητα αναβάθμισης των Πολιτιστικών.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
εφ οσον θα μπορούμε να χρησιμοποιούμε τα σχεδια νομιζω πως είναι μια καλη βαση. Ετσι όπως διαβασα την ανακοινωση δεν το καταλαβα αυτό.σας ευχαριστω πολύ για την διευκρινηση..να ειστε καλα.!!!
 

DeletedUser1347

Guest
[....Ονομάζεται Ξόρκι της Επαναφοράς και θα σας επιτρέπει να αναβαθμίζετε τα κτίρια που κερδίζετε στα events..]

Από ότι αντιλαμβάνομαι με το ξόρκι αυτό, το οποίο θα μπορώ να το αποκτήσω μόνο ανοίγοντας το 10 σεντούκι στα τουρνουά, θα μπορώ να αναβαθμίσω/ενημερώσω (πέρα απο τα μαγικά εργαστήρια και κατοικίες), οποιοδήποτε πολιτιστικό κτίριο έχει δωθεί αλλα και που πρόκειται να δωθεί σε μελλοντικά events. Θα υπάρξει καποιος πίνακας που να δειχνει τα επιπεδα αναβαθμισης των πολιτιστικων κτιριων, με αυτα που προσφέρουν ανα κεφαλαιο/φυλη?..υπάρχει σκέψη γι αυτό?
Παρακαλώ διορθώστε με αν εχω καταλάβει λάθος.
 
Κορυφή