• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

ΞΟΡΚΙ ΤΗΛΕΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

maria delmar

Νέο Μέλος
εχω χρησιμοποιησει 3 ξορκια να μεταφερω κατοικιες στην αποθηκη μου , δυστυχως ομως δε με αφηνει να τις βαλω ξανα στη πολη μου γιατι?
 

DeletedUser1840

Guest
δυστυχώς έχω το ίδιο πρόβλημα. τι λάθος γίνεται;;;;
 

DeletedUser1840

Guest
μόλις διάβασα ότι το συγκεκριμμένο ξόρκι είναι μόνο για κτήρια από event και όχι για όλα τα κτήρια
 

DeletedUser710

Guest
εχω χρησιμοποιησει 3 ξορκια να μεταφερω κατοικιες στην αποθηκη μου , δυστυχως ομως δε με αφηνει να τις βαλω ξανα στη πολη μου γιατι?

Αν ακουμπήσεις το ποντίκι πάνω σε μια από τις κατοικίες που βρίσκονται στο απόθεμά σου θα δεις ποιος πόρος σου λείπει για να τις τοποθετήσεις ξανά πίσω.
 

maria delmar

Νέο Μέλος
Αν ακουμπήσεις το ποντίκι πάνω σε μια από τις κατοικίες που βρίσκονται στο απόθεμά σου θα δεις ποιος πόρος σου λείπει για να τις τοποθετήσεις ξανά πίσω.
εχεις απολυτο δικιο!! ελειπε χτιστης!! ;)) ευχαριστω πολυ!!
 

Asterismos

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Αν μεταφέρω ένα κτίριο επίπεδο πχ 24 στο απόθεμά μου! Εαν το επιστρέψω στην πόλη μου, πάλι ίδιο επίπεδό 24 θα είναι?
 
Κορυφή