• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Νέος Community Manager

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Χαιρετώ όλους τους κατοίκους του Elvenar,

έπειτα απ' την αποχώρηση του @NeoRomeo, εδώ και δύο μέρες περίπου έχω αναλάβει τα νέα μου καθήκοντα ως Community Manager του Elvenar.
Όσο αφορά το ποιος είμαι και πως ήρθα στο Elvenar, ξεκίνησα να παίζω το παιχνίδι με το που βγήκε ακόμη όταν ήταν στον beta και συνέχισα για περίπου 2 χρόνια αλλά λόγω όμως άλλων υποχρεώσεων σταμάτησα. Προέρχομαι απ' την ελληνική κοινότητα του Grepolis και είμαι εθελοντής διαχειριστής ως Team Leader τα τελευταία 9 χρόνια, καθώς επίσης είμαι Community Manager και στο The West απ' τα μέσα Μαρτίου αυτού του έτους.
Όπως όλοι οι διαχειριστές έτσι κι εγώ θέλουμε πρώτα απ' όλα να τηρούνται οι κανονισμοί από όλους τους παίκτες και να διατηρείται η ισονομία.
Ο @NeoRomeo έχει κάνει εξαιρετική δουλειά με την κοινότητα και ελπίζω να τη διατηρήσω και γιατί όχι να γίνει ακόμη καλύτερη. Αυτό όμως εξαρτάται κι από όλους εσάς, διότι τα σχόλια και η ανατροφοδότηση (feedback) από εσάς είναι πάρα πολύ σημαντική. Στα όσα χρόνια ασχολούμαι με τα παιχνίδια της InnoGames, όσο οι παίκτες γράφουν και συμμετέχουν είτε στο forum είτε μέσω των social media πλέον, τα πράγματα γίνονται καλύτερα. Οπότε, και η ομάδα διαχείρισης κι εγώ θα θέλαμε να γράφετε τις ιδέες σας και τα σχόλια σας για κάθετι που δε σ αρέσει ή θα θέλατε να βελτιωθεί.

Αυτά από εμένα για την ώρα. Ελπίζω και θα έχουμε μια εξαιρετική συνεργασία με όλους σας και θα τα πούμε και μέσα στο παιχνίδι.

Καλή συνέχεια σε όλους σας.
 

DeletedUser1878

Guest
Καλό νέο ξεκίνημα.

Είθε ο Θεός της Unur να σε φωτίσει με πνευματική διαύγεια και καινούριους, ευχάριστους διαγωνισμούς για εμάς τους θνητούς.
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλη αρχη να εχεις και ευχομαι η ελπιδα σου για μια εξαιρετικη συνεργασια να γινει και πραξη..
 
Κορυφή