• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Aπορρίπτεται] Μη ολοκλήρωση αποστολής

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλημερα καλη εβδομαδα.πριν λιγο μπηκα στο παιχνιδι και εκανα την αποστολη μαζεψε 200.000 νομισματα και προηγμενα εργαλεια 2 φορες.ενω αποδεχτηκα την αποστολη μαζεψα τα νομισματα δεν δεχοταν τα προηγμενα εργαλεια ενω τα μαζευα κανονικα.επειδη εχω 10 μικρα εργαστηρια γι αυτο το σκοπο μαζεψα και τα 10 που ειχα βαλει να φιαχνουν προηγμενα εργαλεια (ανα δυο καθε φορα)αλλα δεν δεχτηκε κανενα απο αυτα,με αποτελεσμα και να μην κανω την αποστολη και να χασω και την 3ωρη παραγωγη απο τα 10 εργαστηρια ενω θα μπορουσα να επαναλαβω τις αποστολες και να κερδισω 65.000 προμηθειες απο τις επαναλαμβανομενες αποστολες κερδισα μονο 13.000.γιατι εγινε αυτο και πως θα κερδισω αυτα που εχασα? εστειλα και στην υποστηριξη και εχω αφησει το παιχνιδι στην αποστολη αυτη για να το τσεκαρει.ευχαριστω πολυ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser118

Guest
Θα ελέγξουμε τα δεδομένα μέσω της αίτησης σας.
 

DeletedUser12

Guest
Αρχικά μισή η αναφορά σου. Καλό θα ήταν να βάλεις τίτλο αποστολής ή και κανένα screenshot (στιγμιότυπο). ;)

Μετά από ότι βλέπω έχεις 12 και όχι δέκα μικρά εργαστήρια. Και όπως τα λες έχεις μετατρέψει την συγκεκριμένη αποστολή (ίσως και άλλες προφανώς) σε μέσο εσόδων για την πόλη σου. Συμβουλή μου είναι να κατεδαφίσεις τα περισσότερα μικρά εργαστήρια και να αναβαθμίσεις όσα κρατήσεις. Όπως μπορώ να δω έχεις πάρα πολύ ελεύθερο χώρο στην πόλη σου και διατηρώντας 10 εργαστήρια στο τελικό τους επίπεδο θα έχεις πολύ περισσότερα έσοδα από τα έσοδα που έχεις μέσο αποστολών. Συμβουλή μου. :)

Τώρα για το bug θα το δουν από την ΟΔ και αν υπάρχει θέμα όντως θα το αναφέρουν για διόρθωση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
συμφωνω στο κοματι μιση η αναφορα.δεκτες οι συμβουλες και σε ευχαριστω μα ο καθενας μπορει να κινηθει οπως κρινει εκεινος.τη δεδομενη περιοδο εκρινα πως με συμφερει να εχω μικρα εργαστηρια για να κερδιζω προμηθειες.ανεφερα τα 10 γιατι τα 2 πρωτα τα πηρε.ξαναγυρνοντας λοιπον στην αποστολη πηρε τα νομισματα απο τα σπιτια αλλα δεν δεχοταν τα προηγμενα εργαλεια με αποτελεσμα να παρω και τα υπολοιπα 10 ετοιμα προηγμενα εργαλεια.δεν πηρα κανενα..γι αυτο ανεφερα τα 10 και οχι τα 12.η υποστηριξη μου χρεωσε μονο τις 13.000 προμηθειες με αποτελεσμα να χασω ολες τις υπολοιπες.....και αυτο νομιζω πως ειναι λαθος....γιατι αυτη τη στιγμη εχω χασει προμηθειες..και εκτος αυτου ασχετα με το πως παιζω στην πολη μου θεωρω πως ειμαι χαμενος και ριγμενος γιατι εχω χασει ολες τις υπολοιπες προμηθειες που θα μπορουσα να εχω κερδισει...
 

DeletedUser12

Guest
Προφανώς και ο καθένας παίζει όπως θέλει. Απλώς συμβουλεύω και είμαι ανοιχτός για απορίες :Ρ

Τώρα για την αποστολή όντως είναι χάσιμο, αλλά, πιστεύω για να έδωσαν μόνο αυτά κάπου θα τους περιορίζουν κι αυτούς... κι αυτοί κανόνες ακολουθούν. Εγώ θα σου έλεγα άστο και προχώρα ότι έχασες έχασες, μην χαλιέσαι! Αρκεί αν είναι σφάλμα να φτιαχτεί.

Μήπως από σπόντα εκεί που πήγες να βάλεις 3ωρα έβαλες 24ώρα; Το έχω πάθει κι εγώ για αυτό το λέω... Πότε την έκανες τελευταία φορά και σου τα αναγνώρισε όλα;
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
το ξερω και προς θεου μη παρεξηγηθω.σαφως οι συμβουλες ειναι ευπροσδεκτες.απλα μου λειπουν 4 επεκτασεις και σαφως θα κινηθω διαφορετικα οταν τις παρω.στην παρουσα φαση ομως λογο χρονου βαζω παραγωγες 24ωρες εκτος απο τα μικρα εργαστηρια βεβαια οπωτε καταλαβαινεις πως μια τετοια βοηθεια απο εκει οσον αφορα τις προμηθειες ειναι αρκετα σημαντικη..δεν σκοπευω να κανω αποθηκη προμηθειων με αυτη την κινηση την πολη μου...τελος παντων απλα ενοιωσα ριγμενος και αν ειναι καποιο προβλημα ελπιζω να φιαχτει...και σε ευχαριστω για τις συμβουλες....
 
Τελευταία επεξεργασία:

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Πολλές φορές "κολλάει" το παιχνίδι, προσωπικά τελείωσα την τελευταία επαρχία που χρειαζόμουνα για να πάρω επέκταση και όταν πήγα να την βάλω έδειχνε πώς μου έλειπε μια επαρχία. Μόλις έκανα ανανέωση της σελίδας ξεκόλλησε το παιχνίδι και πήρα κανονικά την επέκταση.
Οπότε όταν σου συμβεί κάτι τέτοιο ξανά, δοκίμασε να κάνεις μια ανανέωση στην σελίδα σου. Μπορεί αυτό να είναι το πρόβλημα.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπερα και ευχαριστω για την συμβουλη..το εκανα ομως και αυτο και μετα συνεχισα...τα ιδια εκανε....δεν επιασε.....
 

DeletedUser3

Guest
Το αίτημα υποστήριξής σας έχει απαντηθεί.

Ο κανονισμός δηλώνει ρητά ότι σχολιασμός για αιτήματα υποστήριξης στο forum απαγορεύεται.

Το θέμα κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή