• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Μη εμφάνιση επαναλήψιμων αποστολών

  • Δημιουργός θέματος iRocK
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπερα σε ολους.
Λοιπον,το ποσταρω εδω γιατι δεν ξερω αν ειναι bug ή οχι.Εδω και ενα διαστημα αρκετα μεγαλο θα ελεγα(ακομα και πριν την αναβαθμιση) δε μου βγαζει στις κυκλικες να μαζεψω χρυσο.Για την ακριβεια μονο 5 κυκλικες βαινουν.Ειναι φυσιολογικο?(ειμαι στο 2ο μισο του 3ου κεφαλαιου.)
 

DeletedUser16

Guest
Το εχω παρατηρησει και εγω αυτο...
Ειχα μια μη επαναληψιμη που αν την ολοκληρωνα ηξερα οτι θα με αλλαζε τις επαναληψιμες..
Ενα βραδυ που γυρισα σπιτι κουρασμενος, καταλαθως την πατησα ολοκληρωση και αλλαξανε τα παντα...
Μονο την αποστολη με τα 5000 σφυρια μπορουσα να κανω (κι αλλες μπορουσα αλλα αυτη ηταν η μονη αξιολογη)

Φανταζομαι για να εμφανιστει επαναληψιμη με χρυσο, πρεπει να κανεις καποια συγκεκριμενη αποστολη..
 

DeletedUser

Guest
Εχεις ιδεα ποια? :p Οχι τιποτα αλλο,αλλα χωρις αυτη την αποστολη ξεμενω παντα απο σφυρακια και δε μπορω να κανω ουτε αναβαθμισεις καλα καλα..
 

DeletedUser16

Guest
Καμια απολυτως...

Ισως να πρεπει να ερευνησεις και τις ανωτερες κατοικιες.. δεν ξερω... μια υποθεση κανω..
Αν μαθεις πως θα εμφανιστει η αποστολη, πες με και μενα να το σημειωσω στο τεφτερι μου...

Καποιο hint απο την ΟΔ μπορουμε να εχουμε?
 

DeletedUser

Guest
Τις εχω ερευνησει ηδη..Δεν ξερω τι γινεται.Δε λειτουργουν και καποιες αποστολες..
 

DeletedUser

Guest
Και πιο συγκεκριμενα εκτος οτι η αποστολη για να μαζεψω χρυσο δεν υπαρχει πλεον,τωρα εχουμε και το εξης.Η αποστολη που λεει αναβαθμισε ενα εργαστηριο στο επιπεδο 6 ή παραπανω και αντιστοιχα αυτη που ζηταει ενα κτηριο στο επιπεδο 6 ή παραπανω,οσες φορες και να τις κανω δεν ολοκληρωνονται..
 

DeletedUser134

Guest
Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ σε μια αποστολή...μου ζήτησε να αναβαθμίσω ένα οπλοστάσιο και ένα εργοστάσιο μαγικής σκόνης και κανένα από αυτά δεν μέτρησε...μπορεί να επιβεβαιώσει και άλλος το ίδιο κόλλημα?...επίσης και άλλα άτομα από την συμμαχία έχουν θέματα με αποστολές που δεν ολοκληρώνονται...
 

DeletedUser16

Guest
Νομιζω πρέπει να βαλεις την αναβάθμιση μετά την αποδοχή της αποστολης
Αν εβαλες αναβαθμιση πριν την αποδοχη, μαλλον δεν το μετραει
 

DeletedUser134

Guest
Νομίζω ότι αποδέχθηκα πρώτα και μετά τα έχτισα αλλά επειδή δεν θυμάμαι καλά και δεν είμαι σίγουρος 100% θα το κοιτάξω...Σε ευχαριστώ :)
 
Κορυφή