• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Μετα την αναβαθμιση διαπυστωσα..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30

Guest
Ενα προβλημα που διαπυστωσα ειναι οτι πηγαινωντας το βελακι πανω στις αποστολες αλλη ειναι η αποστολη που εχεις να κανεις και αλλα σου γραφει το εικονιδιο..
 

DeletedUser22

Guest
ναι και εγω το ειδα και αλο ενα που ειδα ειναι οτι μεταφερετε μονο του το χωριο το παω αριστερα και ξανα παει εκει που ηταν η αρχηκη του θεση
 

DeletedUser16

Guest
Μετα την αναβαθμιση διαπυστωσα.... οτι οταν παω να μετακινησω ενα κτιριο, το παιχνιδι αρχιζει και σερνεται..
κουναω τον κερσορα μερικα κουτακια διπλα και παει σαν χελωνα... οταν με τα χιλια ζορια καταφερνω να βαλω το κτιριο σε μια θεση και παταω ολοκληρωσω, τοτε το παιχνιδι λειτουργει και παλι ομαλα...
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Αυτό που διαπίστωσα μέχρι στιγμής είναι πώς λύθηκε το θέμα κρασαρίσματος μετά από τις 4-5 επισκέψεις, έκανα 22 σερί και δεν είχα πρόβλημα.
Ο υπολογιστής μου είναι παλιός οπότε έχει κάποια θεματάκια με την ταχύτητα. Στο θέμα των μετακινήσεων ή αποστολών ακόμη δεν έχω διαπιστώσει κάποιο θέμα διότι δεν έχω τελειώσει τις τρέχουσες και δεν έχω χώρο αρκετό για να κάνω μεγάλες μετακινήσεις.
 

DeletedUser30

Guest
Καινουργιο φρεσκο προεκυψε..
Με το που μπαινω για βοηθεια γειτονων τα κτιρια ειναι ολα στην μεγεθυνση , τεραστια δηλαδη μου βγαινουν τα ματια ,,
 

DeletedUser119

Guest
Ξανα λεω κανω καθαρισμο cookies καθε μερα.. συνεχιζει το προβλημα..

Δεν είναι άλλη αποστολή, το μενού σας δείχνει την πρόοδό σας και στις δύο ενεργές αποστολές που έχετε. Συνήθως λύνεται με refresh και εκκαθάριση cookies.

Καινουργιο φρεσκο προεκυψε..
Με το που μπαινω για βοηθεια γειτονων τα κτιρια ειναι ολα στην μεγεθυνση , τεραστια δηλαδη μου βγαινουν τα ματια ,,

Αυτό είναι γνωστό πρόβλημα και έχει αναφερθεί ήδη στους τεχνικούς.
 

DeletedUser30

Guest
Οχι ακριβως Frenesis δειχνει την προηγουμενη τελιωμενη αποστολη τουλαχιστον σε μενα , τεσπα δεν ειναι και τοσο σημαντικο οσο το αλλο της μεγεθυνσης .. Αφου θα διορθωθει καλυφθηκα ..
 

DeletedUser119

Guest
Αν εμφανιστεί ξανά τραβήξτε ένα screenshot ώστε να μπορούμε να δούμε ακριβώς το πρόβλημα.
 

DeletedUser30

Guest
Μετα την αναβαθμιση διαπυστωσα.... οτι οταν παω να μετακινησω ενα κτιριο, το παιχνιδι αρχιζει και σερνεται..
κουναω τον κερσορα μερικα κουτακια διπλα και παει σαν χελωνα... οταν με τα χιλια ζορια καταφερνω να βαλω το κτιριο σε μια θεση και παταω ολοκληρωσω, τοτε το παιχνιδι λειτουργει και παλι ομαλα...

Tι θα γινει ρε παιδες θα φτιαχτει αυτο το προβλημα, γινεται τιποτα;
Ειναι πολυ εκνευριστικο .. :mad:
 

DeletedUser3

Guest
H επίλυση θα έρθει με την επόμενη αναβάθμιση (λογικά). Υπομονή έως την Τρίτη.
 

DeletedUser30

Guest
Δοκιμάστε να απενεργοποιήσετε την Επιτάχυνση Υλικού και προσπαθήστε ξανά.
Λοιπον ετσι διορθωνεται το προβλημα μετακινησης αλλα επανερχεται το προβλημα κρασαρισματος οταν πας για βοηθεια γειτονων κολλανε ολα ,,

H επίλυση θα έρθει με την επόμενη αναβάθμιση (λογικά). Υπομονή έως την Τρίτη.
Ωραια ιδωμεν ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser119

Guest
Έκανα συγχώνευση των δύο ποστ σας, προσπαθήστε να μην κάνετε double posting όσο μπορείτε, είναι ενάντια στους κανόνες του φόρουμ. Χρησιμοποιήστε το κουμπί επεξεργασίας αν θέλετε να προσθέσετε κάτι στο ήδη υπάρχον μήνυμα. :)
 

DeletedUser30

Guest
Ωχ .. :oops: ζητω ταπεινα συγνωμη απο το φορουμ και τους διαχειριστες του δεν θα ξανα γινει..
 
Κορυφή